Litol si překvapivě vyšlápla na první Polepy (3:4) a posunula se v tabulce na páté místo. „Chtěli jsme domácí překvapit útočnou hrou, vlétnout na ně hned od začátku a to se nám podařilo včetně branek. Potom se svou ofenzivní kvalitou prosadily Polepy a pro nás bylo vzpruhou, že Sosnovský ještě do poločasu vyrovnal. Po takovém divokém začátku z prvního poločasu přinesl poločas druhý více defenzivy, domácí měli územní převahu, my jsme zase přecházeli do nebezpečných brejků. Na obou stranách byly zahozené šance a myslím si, že na domácí stále více doléhala nervozita a stávali jsme se lepším mužstvem. Polepy měly výbornou ofenzivní hru, obraná fáze ale pokulhávala. Vítězství je pro nás bombové. Venku dostáváme poměrně hodně branek, dnes jsme ale dokázali šance zužitkovat a více branek nastřílet a přesto, že Polepy jsou nováčkem, výhra na jejich hřišti je fantastická,“ radoval se z vítězství litolský trenér Pavel Jareš.

Semice na vlastním hřišti nedokázaly vstřelit branku a s Neratovicemi (0:0) se rozešly smírně. „Jsem zklamaný z herního projevu, přizpůsobili jsme se hře soupeře. Ve druhém poločase nastalo zlepšení, ale k brance to nevedlo. Naší hře chyběla myšlenka,“ uvedl trenér Semic Josef Pavliš.

Polaban dostal příděl pěti branek v Libiši (5:1) a v tabulce klesl na jedenáctou pozici. „Nejsem spokojený s předvedenou hrou, pokračovali jsme ve špatném výkonu z pohárového utkání v Radimi. Tři branky jsme obdrželi po rohových kopech,“ litoval hrající asistent Polabanu Stanislav Bejda.