Semice po nepovedeném začátku jarní části válí. Vyhrály už pět utkání v řadě a vyhouply se na osmou příčku tabulky. Tentokrát na vlastním hřišti přehrály Libiš (2:0), která bojuje o postup. „Po slabším výkonu v první půli jsme se zlepšili, soupeře jsme k ničemu nepustili a myslím si, že jsme dnes vyhráli zaslouženě,“ řekl po utkání hlavní kormidelník Semic Karel Březina.

Polaban, který v příštím kole přivítá Litol dostal pět branek na hřišti ve Vlašimi. „Snažili jsme se hrát jednoduše s nakopávanými míči na Průchu. Všechny góly jsme obdrželi po hrubých chybách. Máme teď období, kdy se nám příliš nedaří. Výkon ve Vlašimi byl z naší strany utahaný,“ vyprávěl hrající asistent trenéra Polabanu Stanislav Bejda.

Fotbalisté Litole zaznamenali čtvrtou porážku v řadě a v tabulce se propadli na pátou příčku. Doma nestačily na zachraňující se Spartak Příbram (1:2). „Jsem zklamaný z výkonu hráčů, kteří by měli být oporami. Je to pro nás už čtvrtá porážka. Pochvalu za výkon zaslouží Petrouš, Ježek a Rathouský,“ řekl kouč Litole Pavel Jareš.