Tupadly – Kounice 2:1

Hosté z Kounic se dvacet minut hledali a za domácími zaostávali. Bylo to i tím, že už ve druhé minutě poprvé inkasovali. „Branku jsme dostali po hrubé chybě v obraně hlavou,“ řekl kounický hrající asistent trenéra Petr Veselý. Pak hosté hru srovnali a ve 38. minutě vyrovnali i skóre. Z trestného kopu se trefil Rozumný.

Ve druhém poločase byly Kounice o něco lepší, ale nemohly se prosadit střelecky. Rozhodující moment zápasu přišel osm minut před koncem, kdy rozhodčí nařídil proti hostům pokutový kop. „Ten faul se odehrál zcela mimo pokutové území,“ zlobil se na hlavního arbitra zápasu Veselý. Jeho tým tak odjel s prázdnou.

Branka Kounic: Rozumný. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Kounice: Táborský – Práchenský, Martin, Novák, Dobiáš – Musílek, Moravec, Bylina, Janeček – Koula, Rozumný (60. Veselý).