Velim – Čáslav B 4:0

Velimští dokázali do branky poslat hned čtyři míče, zatímco hosté žádný. Skóre načal na konci první půle po akci dva na jednoho Kacafírek, který do prázdné brány dorazil Váchův pokus. Minutu nato se z další dorážky znovu po Váchově střele radoval Dostál, a Velim tak dvakrát rychle udeřila těsně před odchodem do kabin. Další dva kousky přidala ještě na konci zápasu. To zase úřadoval Vojtíšek.

„Výsledek vypadá jednoznačně, ale byl to vyrovnaný zápas. Soupeř byl dobrý, snaživý. My jsme byli ale efektivnější ve finální fázi. Soupeř ne. Z toho jsme tentokrát těžili. V poli to byl ale vyrovnaný zápas,“ komentoval výhru svého týmu kouč Velimi Jakub Stach.

Branky: 40. Kacafírek, 41. Dostál, 79. a 82. Vojtíšek. Poločas: 2:0. Velim: Svoboda – Urban, Antoš (46. Vítek), Marek (46.Ulrich), Jeník (46. Melechovský) – Vácha (46. Psohlavec), Wolf (46. Vajgl), Snop (46. Kozel), Hruška (46. Škarecký) – Kacafírek (46. Vojtíšek), Dostál (46. Kubík).

Polepy – Kutná Hora 4:3

Gól po gólu dotahovali fotbalisté Polep náskok soupeře, ale jejich trpělivá hra nakonec nesla ovoce.

„Nehráli jsme dobře, hlavně v prvním poločase se mi naše hra vůbec nelíbila. Navíc dostáváme hloupé góly a sami neproměňujeme vyložené příležitosti,“ řekl stručně polepský trenér Jaroslav Bejlek.

Branky Polep: 35. Hrabal, 55. Müller, 65. Slezák, 80. Lukáš Křelina. Poločas: 1:2. Polepy: Procházka – Růžička, Suchánek, Murárik, Hrabal (85. Král) – Javorek, Müller, Kmoch, Karkoš (46. Slezák) – Vančura, Libor Křelina (85. Lukáš Křelina).