Tupadly - Jíkev 2:0

Zápas měl dva rozdílné poločasy. V tom prvním dominovali domácí fotbalisté, v tom druhém hráli lépe hosté. Jenže na rozdíl od hostů dokázali domácí proměnit své dvě šance. Naopak Březina z Jíkve neproměnil svůj únik a úspěšný nebyl ve svých šancích ani Kápička. „Nám už o nic nejde. Byl to takový neslaný nemastný fotbal,“ řekl předseda Jíkve Václav Hrdlička. „Naši hráči se ochotně přizpůsobili soupeři, který utkání hrál z povinnosti, protože jeho osud je už zpečetěn,“ řekl trenér Tupadel Karel Mikeš.

Branky: 12. R. Kopecký, 40. Chvátal. Rozhodčí: Kuka. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Jíkev: Zemánek – Škuthan, Zouza, Dudek, Strašík – Neužil (60. Vinohradov), Žežulka, Kubín, Březina – Spilka, Kápička.