Kostelec – Sadská 3:3

Sadská vedla už 3:0, přesto nedokázala zvítězit. „Mělo to být jasné vítězství. Ve druhém poločase jsem se mohl zbláznit. Úplně jsme totiž přestali hrát,“ láteřil trenér Sadské Jiří Kozák. „Byl jsem naštvaný, ve druhém poločase jsme hráli pouťák,“ dodal trenér, který by chtěl rychle na tento zápas zapomenout.
Branky: Hrdlička 2, Lukáš Svoboda. Poločas: 0:3.
Sadská: Šrůta – Kříž, Šmejkal, Čapek, Bartheldy, Kalina, Hubáček, Lukáš Svboda, Jindra – Hnízdo, Hrdlička. Libor Svoboda, Pajrkt, a Rozsypal.


Loučeň – Kosořice 2:2

V prvním poločase bylo znát, že Kosořice hrají vyšší soutěž. Měli totiž územní převahu a od 20. minuty vedly. Loučeň se snažila hrát na protiútoky a občas se jí to dařilo. Vyrovnání se dočkala ve 45. minutě, kdy se po akci Kunce zorientoval Štěpánek – 1:1.
Hned v úvodu druhé půle Kosořice opět vedly, když byla Loučeň před svojí bránou nedůrazná. „Asi jsme ještě spali,“ poznamenal trenér Loučeně Otakar Otomanský. Jeho tým byl ale postupem času aktivnější a nakonec Štěpánek druhým gólem vyrovnal.
Branky: Štěpánek 2. Poločas: 1:1. Loučeň: Lorenc – Krupička, Holub, Říha, Tětek – Kunc, Bobek, Škuthan, Hofírek (46. Folbrecht), Balcar – Štěpánek.


Kounice - Krchleby 1:3

Kounicím chyběla řada hráčů a tak se v sestavě objevili hráči B týmu. O vítězství Krchleb rozhodly dvě chyby Kounic v defenzivě. „Potýkáme se s tím, že nám stále někdo chybí. Teď třeba Poupa, Svoboda, Janeček a Fülöp. V současné době se snažíme dát tým dohromady,“ postěžoval si manažer kounického klubu Aleš Tichý.
Přesto byly Kounice v úvodu utkání lepší. „Ze začátku na nás vlítli. Pak se ale hra vyrovnala,“ řekl vedoucí družstva Krchleb Karel Brett. Ten tvrdí, že jeho tým byl v závěru i lepší. „Byli jsme běhavější a odehráli jsme dobrý zápas s dobrým výsledkem,“ dodal Brett.
Branky: Voháňka – Valíček, Hůlka, Hurych. Poločas: 1:1. Kounice: Táborský – Dobiáš, Martin, Práchenský, Šoufek – Bylina, Musílek, Voháňka, Hofman – Veselý, Rozumný, střídal Líbal. Krchleby: Pecka – Drahokoupil, Maruška, Pulda, Soukal – Jokl, Hůlka, Ditrich, Valíček – Červinka, Hurych, střídali Pavel Kubík a Petr Kubík.


Polaban B - Jíkev 3:3

Jíkev šla do vedení, když si Havelka srazil střelu Březiny do brány. Polaban pak po gólech R. Růžičky a Vagenknechta otočil skór, ale Březina dalším gólem vyrovnal. Pak se dostala do úniku J. Grešula, brankář Jíkvce ho fauloval, jenže Hájkova penalta gólem neskončila. Na začátku druhé půle Jíkev potřetí vedla, ale i potřetí se Polabanu povedlo vyrovnat. Nymburk mohl i vyhrát, ale nedal vyložené šance. „Ve druhé půli jsme je docela přehráli. Hráli jsme kombinační fotbal, ale nedávali jsme jasné šance,“ řekl vedoucí nymburského družstva Karel Kovacs.
Branky: R. Růžička, Fiala, Vagenknecht – Březina 2, Žežulka. Poločas: 2:2. Polaban B: Havelka – Poklop, Hájek (46. Honzák), Szabó, Sutter (46. P. Grešula) – L. Růžička (75. Sutter), J. Grešula, Vagenknecht, Jeřábek – R. Růžička, Fiala.


Třebáň – Ostrá 2:2

V první půli byla Ostrá nepřesná, ale aktivnější. „Do 60. minuty byl zápas vyrovnaný, soupeř si ale potom vytvořil převahu,“ řekl trenér Ostré Karel Báča. „Hodně ještě kazíme a máme těžké nohy. Doufáím, že to z nás do mistráků spadne,“ dodal trenér.
Branky: Kotrba, Krejčík. Poločas: 2:1. Ostrá: Heimrath – Čáp, Krejčík, Holan, Jíša – Camara, Remenec, Vodička, Vavřík – Kotrba, Effenberger, střídali J. Kostenko, Novák, a Pokorný.


Lysá – Klánovice 4:2

Tvrdé utkání vyhrála Lysá o dvě branky. Zápas rozehrála dobře a v 51. minutě vedla 3:0. „Pak jsme to asi trochu vypustili,“ řekl trenér Lysé František Hovorka, který byl s utkáním spokojen. „Byl to dobrý soupeř a určitě nás prověřil,“ dodal kouč Lysé.
Branky: Baloun 2, Bažo, D. Novák. Poločas: 2:0. Lysá: Zahrádka – Kapička, Doležal, L. Novák, Doubek – Urban, Nešpor, Bažo, Budil – D. Novák, Baloun.