Litol – Kosořice 3:1

Na rozdíl od hostujícího týmu dávali domácí fotbalisté góly. První poločas pojaly oba týmy dost ofenzivně a tak měli oba brankáři hodně práce. První branka padla ve 28. minutě, kdy viděl hostující brankář nečekanou střelu Sosnovského z otočky až v síti. Druhou branku dala Litol za deset minut a opět v tom měl prsty kapitán Sosnovský. Ten zatáhl míč po levé straně a předložil ho před prázdnou bránu Valentovi, který nemohl minout – 2:0.
Ve druhé půli Kosořice zápas zdramatizovaly, když se trefil Boháček. Pak dostaly Litol na chvíli pod tlak, ovšem Darmoš z dobré pozice přestřelil a chvíli poté se dobrým zákrokem blýsknul Skuhravý, který nepustil dva útočníky k míči. Jistotu dal Litoli až v 71. minutě Valenta, který stanovil svým druhým gólem konečné skóre - 3:1. „Na rozdíl od minulého utkání musím kluky pochválit za bojovnost,“ řekl kouč Litole Pavel Jareš.

Branky: 38. a 71. Valenta 28. Sosnosvký – 58. Boháček. Rozhodčí: Sojka. ŽK: 3:3. Diváků: 250. Poločas: 2:0.

Litol: Skuhravý – Kadeřávek, Černý, Mikluščák, Helmich (27. Mlčkovský) – Jareš, Pavliš, Zikmund (87. Šemberk), Bošina (80. Nikodim) – Valenta, Sosnovský.

Libodřice – Rožďalovice 1:4

Do utkání ale nevstoupily Rožďalovice nejlépe. Už ve 3. minutě totiž prohrávaly. Jenže pak začali svěřenci trenéra Klaina hrát kombinační fotbal a svého soupeře přehráli. Nejprve vyrovnal v 15. minutě po trestném kopu Hanuš a za šest minut už Trnavan vedl, když se po centru prosadil hlavou Hurta.
Ve druhém poločase se trefil ještě Mosiurczak, který obešel brankáře a ujala se i pěkná střela Hrodka do šibenice. „Je to zasloužená výhra. Soupeře jsme herně přehráli a dali jsme i góly,“ řekl trenér Trnavanu Pavel Klain. Jeho tým dal po šesti zápasech více než jeden gól. „Konečně nám vyšla i koncovka. Když dáme góly, hraje se nám mnohem lépe, než, když držíme těsný náskok,“ liboval si kouč.

Branky: Vyskočil - Hanuš, Hurta, Novotný, Hrodek. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 1:2.

Rožďalovice: Novák – Hurta, Barták, Hanuš (79. Veselý), Havlík – Dubský, Mosiurczak, Hrodek – Škarecký (65. Bobek) - Slunéčko, Novotný (75. Maška).

Poděbrady – Mn.Hradiště 2:1

Góly padaly v Poděbradech až ve druhém poločase. Soused v tabulce hrál s domácím týmem vyrovnaný fotbal a ve druhém poločase šel po standardní situaci do vedení. V 72. minutě ale vyrovnal střelou z hranice šestnáctky Uhlíř a za dalších šest minut vstřelil vítězný gól stoper Billý, pro něhož vybojoval míč u postranní čáry spoluhráč Suchánek. „Pořád nám někdo chybí. Tentokrát to byl Čákora a Hruška. Výhra a zisk tří bodů je pro nás tedy dost cenný. Hrajeme to s mladými hráči a jejich snahy si cenním. Ovšem s hrou příliš spokojený nejsem,“ řekl poděbradský trenér Jiří Holatka.

Branky: Uhlíř, Billý - Šimíček. ŽK: 3:2. ČK: 74. Hradečný (Poděbrady). Diváků: 150. Poločas: 0:0.

Poděbrady: Valenta – Jun, Billý, Hradečný,Poděbradský (8. Pokorný) – Exner, Pavelka, Rulc (77. Voříšek), Jirásek – Uhlíř, Brtek (68. Suchánek).

Kutná Hora – Sokoleč 2:0

Domácí fotbalisté vyhráli díky dvěma standardním situacím v prvním poločase. První branku dali v 17. minutě a druhou ve 43. minutě. Oba góly padly po rohových kopech. To už hráli v deseti, když musel kutnohorský fotbalista ve 39. minutě předčasně do sprch. Hosté měli ve druhém dějství optickou převahu, ale nevytvořili si žádnou vyloženou šanci. Naopak Kutnohorští měli tři loženky po brejcích, ale skóre se už nezměnilo.

Branky: Šnainz, J. Vančura. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 3:3. ČK: 1:0. Poločas: 2:0.

Sokoleč: Podrázský – Martínek (43. Šíf), Müller (76. Vodvářka), Černý, Vacek – P. Němec, Malinovský, Zemanec, L. Němec – Jeník, Kára.