Hodně rozčarovaný byl po zápase s Kouřimí sokolečský trenér Stanislav Košek. Jeho tým prohrál 1:3 a Koška rozzlobil hlavně rozhodčí, který poslal předčasně pod sprchy jeho tři svěřence. „Nikdy si na rozhodčí nestěžuji, ale tohle hraničí s drzostí. Rozhodčí z nás udělal blbce a tomu ještě přihlížel delegát Maurer, který je bývalým ligovým rozhodčím,“ supěl po utkání Košek. Jeho tým dostával červené karty především po předchozím „žlutém napomenutí“. „Třeba Čáp šel sám na bránu, byl faulován a místo aby rozhodčí potrestal soupeře, udělil Čápovi druhou žlutou kartu za simulování. Bylo to až směšné,“ usmál se hořce Košek. Překvapený byl také z toho, že se nepřízeň rozhodčích děje už takhle brzo. „Kdyby to bylo v závěru sezony, kdy někdo bojuje o záchranu nebo o postup, tak bych to snad pochopil. Ale tohle je teprve druhé kolo,“ kroutil hlavou Košek. „Rozhodčí hrubě ovlivnil utkání. Je to totální ostuda fotbalu,“ dodal kouč Sokolče.

Spokojený především s výsledkem byl trenér Rožďalovic, jehož celek porazil čáslavskou rezeru 2:1. „Můžeme být rádi za zisk dalších třech bodů. Výsledek totiž mohl být opačný,“ vysvětlil Richard Vlášek. „Hosté hráli dobře, ale náš mladý celek ukázal obrovské nasazení a kolektivním pojetím dokázal strhnout výhru na naši stranu. Soupeř by si zasloužil bod, ale fotbal někdy bolí,“ řekl Vlášek.

Pouze bod získaly Poděbrady. „Je to pro nás ztráta. Vedli jsme totiž 1:0. Zkušený tým by těsný náskok udržel,“ řekl kouč Bohemie Alexandr Fiala. Soupeřovu hru ovšem pochválil. „Zkušený soupeř nás do ničeho moc nepouštěl,“ dodal kouč Poděbrad.