Polaban – Votice 3:0

Domácí starší dorost rozhodl o své výhře už v prvním poločase, kdy dal dvě branky. Ve druhém dějství se hosté snažili o korekci, ale nymburský brankář si z jejich pokusy poradil. Výhru pečetil Zemánek. „Jsme rádi, že jsme první, ale na postup nemyslíme. Z vedení v soutěži jsem až překvapený,“ řekl Aleš Dočkal starší, kouč Polabanu. „Stále jsme při zemi, budujeme nový tým. A naše výhry jsou zatím hodně upracované a vydřené,“ dodal Dočkal.

Branky: Břetenář, Kubín, Zemánek. Poločas: 2:0. Polaban: Pulda – Kubina (46. Rys), Čejka, Kubín, Najman – Břetenář, Ryšánek, Sporiš, Nedorost – Uhřík (46. Zemánek), Šafránek (82. Kulhánek).

Polaban – Votice 1:2

Mladší dorostenci Nymburka zaspali úvod a brzy prohrávali. Pak se snažili o vyrovnání, což se jim povedlo až ve druhém poločase. O vyrovnání se postaral střídající Ryšánek tečovanou střelou. Pak se šance střídaly před oběma brankami, ale štěstí se nakonec přiklonilo k hostům, kteří dali devět minut před koncem vítěznou branku.

Branka Polabanu: Ryšánek. Poločas: 1:1. Polaban: Pulda – Příkop, Rys, Douděra – Táborský (45. Ryšánek), Břetenář, Kudrna, Čejka, Prokorát (52. Kubečka) – Kulhánek, Kysel.

Kosmonosy – Poděbrady 2:1

Starší dorost Poděbrad díky brance Berana vedl, ale už do přestávky domácí stav otočili. „A to nám ještě v 10. minutě sudí neuznal regulérní gól,“ zlobil se Oldřich Budka, trenér Poděbrad. Jeho svěřenci si nechali dát během deseti minut oba góly. „Musíme zlepšit obrannou činnost. Dopředu hrajeme dobře, ale problémy máme vzadu,“ uvedl kouč poraženého mužstva.

Branka Pdy: Beran. Poločas: 2:1. Poděbrady: Martinec – Lacina, Vyhlídal, Krejčík – L. Novák, Paclík, M. Novák, Bělík, Brtek – Štegl, Beran.

Kosmonosy – Poděbrady 6:0

Mladší dorost Bohemie nastoupil pouze s osmi hráči, z toho čtyři hráli za starší. Poděbrady inkasovaly šest branek, které domácí rovnoměrně rozdělili do obou poločasů. „V osmi jsme samozřejmě neměli nárok,“ řekl kouč Bohemie Oldřich Budka.

Poločas: 3:0. Poděbrady: Klíma – de Giorgii, Lacina, Krejčík, Kosinka – Brtek, L. Novák, Týma.