Sedlčany – Polaban 1:2

Starší dorost hostí vyhrál sice zaslouženě, ale tři body trefil až v poslední minutě Kulhánek.

Hosté byli od začátku lepším týmem a už v prvním poločase si vytvořili řadu brankových příležitostí. Proměnili však jedinou. Pak hosté srovnali, ale v závěru se trefil Kulhánek. To už hrály oba celky v deseti. „My jsme měli zápas ve své režii a měli jsme vést už po poločase asi 5:1. Pak jsme si to zkomplikovali vyloučením, ale domácí přestali od 80. minuty hrát a my jsme toho využili,“ uvedl Jaroslav Havrda z nymburského tábora.

Branky Polabanu: Ryšánek, Kulhánek. ČK: 1:1 (za hosty v 58. minutě Riesz). Poločas: 0:1. Polaban Nymburk: Dědek – Valdman (88. P. Šťastný), Kulhánek, Nepovím, Moník – Nedbal, Grospič, Kudrna, Riesz – Ryšánek, Jareš (72. Kotek).

Sedlčany – Polaban 3:2

Mladší dorost Polabanu inkasoval rozhodující branku v poslední minutě. „Hrálo se nahoru dolů. Zápasu by asi více slušela remíza, i když my jsme měli problémy se sestavou,“ řekl k utkání trenér Polabanu Jaroslav Havrda.

Branky Polabanu: Zubák, Kotek. Poločas: 1:2. Polaban Nymburk: Sobota – Daněk, Moník, Červ, Labuta – R. Šťastný (41. Zubák), P. Šťastný, Nepovím, Kotek (60. Sekera) – Bednář, Zubák.