Polaban – Jablonec B 3:3

V utkání starších dorostenců se domácím podařilo vybojovat bod. Polaban v zápase vedl již 2:0, ale hosté v poslední pětiminutovce první půle vyrovnali a hned po nástupu do druhého poločasu se ujali vedení. Dvacet minut před koncem vyrovnal krásnou střelou Jůza. „Po dlouhé pauze nastoupil Šafránek, který měl velké zdravotní problémy a hned byl velice platný pro náš tým, když připravil obě první branky. Vyrovnaný výsledek je spravedlivý,“ uvedl trenér Polabanu Jaroslav Bejlek.
Branky Polabanu: 8. Novotný, 26. Nedorost, 70. Jůza. ŽK: 2:2. ČK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 2:2.
Polaban: Leibelt – Havlík, Rys, Kulhánek, M. Jareš – Čejka (60. Ryšánek), Jůza, Nedorost, Novotný – Čerych (86. D. Jareš), Šafránek.

Polaban – Jablonec B 3:4

V prvním poločase se hrál opatrný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Ve druhé půli bylo k vidění celkem sedm branek. Domácí prohrávali 4:1, snížili na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. „V zápase to nebyl od kluků špatný výkon. Byla na nich znát únava z prvního zápasu, přesto utkání nepoložili a makali až dokonce. Jen je škoda, že jsme to nedotáhli aspoň do remizy, zahodily jsme mnoho šancí. Klukům za předvedený výkon děkuji,“ řekl kouč Polabanu Aleš Dočkal.
Branky Polabanu: 62. D. Jareš, 69. a 78. Herzán. Rozhodčí: Navara. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 0:0.
Polaban: Leibelt – Valdman, Kulhánek, Ryšánek, Holánek – Grospič, Herzán, Lukavec, Kudrna – Novotný (50. M. Jareš) - D. Jareš.