Čáslav – Polaban 5:1

Hostující starší dorost inkasoval už v 1. minutě. Vyrovnání se dočkal ve 40. minutě, ale ve druhé půli dostal ze šesti standardních situací čtyři góly a bylo rozhodnuto. „Škoda že jsme v tomto zápase byli bez golmana, jinak bychom určitě bodovali,“ řekl Aleš Dočkal mladší, jeden z trenérů Nymburka.

Branka Polabanu: Lambert. Poločas: 1:1. Polaban: Krejčík – Klepač (77. Novotný), Ryšánek, Čejka, Najman – Havlík, Lambert, Herzán, Nedorost (60. Kudrna) – Kubina, Šafránek (89. Lukavec).

Čáslav – Polaban 8:3

Ani hattrick Grospiče nemohl na domácí mladší dorost stačit. Čáslav totiž vedla po deseti minutách 3:0, pak dokonce 4:0. Grospič dvěma góly snížil, ale domácí drama nepřipustili a v pohodě dovedli utkání do vítězného konce.

Branky Polabanu: Grospič 3. Poločas: 4:1. Polaban: Ryšánek – Valdman, Klepač (52. Kubečka), Herzán (41. Petrák), Lukavec – Holánek, Lambert, Kudrna, Grospič – Novotný, Jareš (40. Břetenář).