Polaban – Mělník 8:1

Zápas staršího dorostu vyzněl jasně pro domácí tým. Hosté sice po gólu Hakla vedli, jenže ve 24. minutě tvrdou střelou vyrovnal Kubín. Hosté mohli jít znovu do vedení, jenže Hakl mířil pouze do tyče.

Ve 35. minutě poslal Friedel míč na Sporiše a ten prostřelil brankáře hostů podruhé. V závěru první půle přidal Nymburk ještě jeden gól. Friedel opět vysunul Sporiše a ten mu míč vrátil – 3:1.

Ani ve druhém poločase hráči Polabanu nepolevili. V 51. minutě se po střele Fialy dostal míč ke Šťastnému, ten nahrál Soukalovi, který střelou zvýšil skóre na 4:1.

Stejný hráč si pak s chutí zastřílel a přidal další tři branky. Gólový účet uzavřel v 88. minutě Vortel.

Branky: 51., 56., 74. a 82. Soukal, 24. Kubín, 35. Sporiš, 45. Fridel, 88. Vortel.

Rozhodčí: Němeček. ŽK: 0:0. Poločas: 3:1.

Polaban: Pulda – Knytl, Novotný (75. Čejka), Kubín, Najman (60. Sutter) – Nedorost (50. Šťastný), Friedel, Břetenář, Sporiš – Soukal, Fiala (55. Vortel).

Polaban – Mělník 6:0

Zápas mladšího dorostu byl jednoznačnou záležitostí domácích hráčů. Všechny góly rozdělili rovným dílem do obou poločasů. „Od začátku jsme byli lepší a odpovídal tomu i průběh zápasu,“ řekl trenér Václav Šťastný.

Branky: 30. a 45. Prokorát, 66. a 76. Beran, 8. Rys, 23. Zemánek.

Rozhodčí: Němeček. ŽK: 0:0. Poločas: 3:0.

Polaban: Valášek – Najman (41. Jareš), Čejka, Kubín, Douděra – Zemánek (50. Kudrna), Rys, Beran, Havlík – Nedorost (41. Pětník), Prokorát (50. Břetenář).