Polaban – Rakovník 2:1

Starší dorostenci Nymburka měli několik vyložených šancí, které se jim nedařilo proměnit a nakonec mohli být rádi za těsné vítězství. To zařídil svou trefou Nepovím.

„Měli jsme po celý zápas navrch, hlavně prvních třicet minut jsem hráli super. Ve druhé půli odpadli hosté fyzicky a my jsme utkání dotáhli do vítězného konce,“ radoval se Tomáš Novotný, kouč Polabanu.

Branky Polabanu: Kudrna, Nepovím. Poločas: 1:1. Polaban: Dědek – Valdman, Kulhánek, Krušinský, Moník – Lukavec, Grospič, Nepovím, Kotek – Bednář, Kudrna, stř. Šťastný, Zubák, Dudek.

Polaban – Rakovník 0:5

Mladší dorost Polabanu na svého soupeře nestačil. „První půle byla jednoznačná. Ve druhé půli jsme se zlepšili, ale nedali jsme své šance,“ řekl kouč mladších dorostenců Nymburka Jan Javůrek.

Poločas: 0:4. Polaban: Dědek – Dudek, Červ, Vanický, Daněk – Říha, Šťastný, Moník, Hrbáček – Zubák, Labuta, střídal Bednář.