Už třináct kol mají za sebou fotbaloví dorostenci v krajském přeboru.

Polaban – Stará Boleslav 2:1

Starší dorostenci Nymburka měli na začátku tři vyložené šance, ale jako první mířili do černého hosté po obrovské chybě Havlíka.Ve druhém poločase narůstal tlak domácích, kterým se povedlo otočit výsledek. Nejprve se trefil Kubín z penalty nařízené za faul na jeho osobu, o výhře rozhodl sedm minut před koncem Ryšánek. Tato výhra drží Polaban na druhé pozici, kde má stejně jako první Hořovice třicet bodů.

Branky: Kubín (PK), Ryšánek. Rozhodčí: Jeník. Poločas: 0:1. Polaban: Pulda – Najman, Kubín, Břetenář, Klepač – Havlík (46. Sporiš), Ryšánek, Rys, Kubina (46. Nedorost) – Uhřík (72. Halík), Šafránek.

Polaban – Stará Boleslav 3:4

Domácí mladší dorost stále dotahoval náskok soupeře, ale vyrovnat se mu nepodařilo.„Hráli jsme nejlépe za celou podzimní část, jenže jsme měli smůlu v tom, že jsme udělali pět velkých chyb a soupeř nás potrestal čtyřmi góly,“ hlesl kouč Aleš Dočkal mladší.

Branky: Rys 2, Jareš (PK). Poločas: 1:3. Polaban: Verner – Douděra, Rys (47. Ryšánek), Klepač, Jareš – Příkop, Kulhánek, Táborský (61. Kubečka), Kudrna, Kysel – Prokorát (55. Uhřík).

Votice – Poděbrady 4:1

V úvodu střetnutí starších dorostenců měli navrch hosté, ale pak inkasovali a do přestávky ještě dvakrát.Ve druhé půli hrála Bohemia na tři útočníky a hrálo se jen na polovině domácích. Ti však dobře bránili. Poděbradům se sice povedlo snížit díky brance Michala Nováka, ale v poslední minutě domácí přidali čtvrtou branku. „Ve druhém poločase jsme měli navrch, ale nedokázali jsme se přes hustou obranu domácích prosadit,“ uvedl kouč Bohemie Oldřich Budka.

Branka Bohemie: M. Novák. Poločas: 3:0. Poděbrady: Martinec – Bareš, Krejčík, Suchánek (50. Hobik), Vyhlídal – L. Novák, Brtna (46. M. Novák), Jakub Brtek, Košvanec – Štégl, Paclík.

Votice – Poděbrady 5:0

Mladší dorostenci Bohemie ani jednou neskórovali. Votice potvrdily roli favorita a zaslouženě vyhrály. O své výhře rozhodly už do poločasu. „Domácí lépe kombinovali, byli rychlejší,“ uvedl Oldřich Budka, trenér Poděbrad. „Na nás se po dvaceti minutách projevila únava,“ dodal kouč.

Poločas: 3:0. Bohemia Poděbrady: Klíma – Jan Brtek, Lacina, Hobik, Kosinka (41. Krejčík) – Blažek, Jankovský, Knypl, Stehlík – L. Novák, Šafránek.