V dalším pokračování fotbalového krajského přeboru dorostenců na sebe narazily týmy Polabanu Nymburk a čelákovického Unionu. Zápas starších dorostenců vyhrál domácí tým, v mladších byli úspěšnější hosté.

Polaban – Čelákovice 2:1

Utkání starších dorostenců bylo vyrovnané. Jako první mířil do černého minutu před poločasem po individuální akci nymburský Uhřík, kterého po minutě hry ve druhém dějství napodobil Kudrna po přihrávce od Jareše. Hosté ale brzy snížili. V 50. minutě se trefil Schwägerl. Další branka už nepadla, když největší šanci měl domácí Lukavec.

Branky: 44. Uhřík, 46. Kudrna – 53. Schwägerl. Rozhodčí: Kubečka. Poločas: 1:0.

Polaban Nymburk: Turek - Herčík (82. Moník), Kulhánek, Rys, Krejčík – Kudrna, Čejka, Brodský, Grospič (78. Lukavec) – Jareš (82. Kubečka), Uhřík (67.Douděra).

Union Čelákovice: Horáček – P. Mourek (84. Holcman), Souček, Cabrnoch (71. Jon), Šuráň – Uher, Kraus (33. Lerbletier), Poběrešský, Hlavatý – Píša (79. Krajíček), Schwägerl.

Polaban – Čelákovice 1:5

V zápase mladších dorostenců byli v úvodu aktivnější hosté, kteří si však na první branku museli počkat do 30. minuty. To se trefil Jon, který byl o několik minut později vyloučen. Ovšem ihned z protiútoku domácí srovnali a začínalo se znovu.

Hra v deseti Unionu svědčila. Domácí se ve snaze rozhodnou utkání ve svůj prospěch tlačili hodně dopředu a Čelákovice trestaly z brejků. A to ještě některé z nich nezakončily gólově.

Branky: Bednář – Jon, Lerbletier (z PK), Schwägerl, Kravčuk, Poběrešský. ČK: Jon (Čelákovice). Poločas: 1:1.

Polaban Nymburk: Jeleček – Herčík, Lukavec, Vanický, Moník – Kotek, Nepovím, Grospič, Šťastný - Týřl, Bednář.

Union Čelákovice: Horáček – Korec, Holcman, Krajíček, Okénko – Kravčuk, Poběrešský, Lerbletier, Jon – Novotný, Schwägerl.