Čelákovice - Beroun 0:5

Zápas starších dorostenců se hrál až do 70. minuty bez branek. Pak hosté poprvé udeřili. „My jsme byli ale prvních třicet minut jasně lepším týmem, hosté vykopávali dvakrát míč z brankové čáry,“ uvedl po utkání čelákovický trenér Pavel Hájek.

Jeho tým se ale střelecky neprosadil a za to ve druhé půli pykal. :Beroun se postupně dostával do hry a v posledních deseti minutách prvního poločasu měl dvě šance. Nám zase vyšel vstup do druhého dějství, ale opět nám to nebylo nic platné. V sedmdesáté minutě jsme dostali první gól a pak druhý,“ ulevil si Hájek. Jeho svěřenci pak ještě inkasovali třikrát. „To mě hodně mrzí. V posledních pěti minutách zápasu jsme si nechali dát tři góly. A taky mě štve, jak jsme dostali třetí gól. Našeho hráče chytla křeč, další jej natahoval a my jsme přestali hrát. Hosté ale ne a dali nám gól. To se nedělá,“ dodal čelákovický kormidelník.

Poločas: 0:0. Čelákovice: Nims – Okénko, Holman, Krajíček, Dohnal – Zeman, Gaži, Soukup, P. Braniš (27. A. Braniš) – Kravčuk, Reznik.

Čelákovice – Beroun 1:6

Berounští mladší dorostenci dali první branku už v šesté minutě, ale pak to bylo na dlouho všechno. Debakl se opět zrodil až v samotném závěru střetnutí. „Dostali jsme gól po chybě, ale pak byla hra vyrovnaná. Je to jako u starších, tři góly jsme dostali v závěrečných devíti minutách. To nechápu, jak jsme závěry vypustili,“ zlobil se kouč Hájek.

Branka Unionu: Kolovecký. Poločas: 0:1. Čelákovice: Nims – Vorasický, A. Braniš, Gaži (25. Dosoudil), P. Braniš – Kolovecký, Skuhravý, Pánek, Vacek – Balík, Chudoba.