Čelákovice – Beroun 5:3

Zápas staršího dorostu byl pěkně divoký. Hlavně jeho začátek. Domácí vedli ve 3. minutě dva nula, v osmé už bylo vyrovnáno. Nakonec skončil poločas 5:3 pro Čelákovice a tento stav už se nezměnil. „Hrálo se nahoru – dolů a padaly hezké góly. Byla to střelnice, ale ve druhém poločase už oba týmy více bránily a žádný gól už nepadl. Hrál se otevřený fotbal s hezkými akcemi,“ řekl k utkání čelákovický trenér Pavel Hájek.

Branky Čelákovic: Reznik 2, Cabrnoch 2, Gaži. Poločas: 5:3. Čelákovice: Hlaváček – Zeman, M. Trsťan, Krajíček, Dohnal – Gaži (65. Okénko), Uher, Souček, Badžo – Cabrnoch, Reznik (70. Braniš).

Čelákovice – Beroun 1:4

Domácí mladší dorost nastoupil pouze v devítí a to se muselo projevit. A to i přesto, že první branku dali domácí už v první minutě. Do poločasu bylo srovnáno a po přestávce přidal Beroun tři góly. „Soupeř byl po naší první brance rozhozený a skoro nic na nás nevymyslel, my jsme mu nic nedovolili. Ve druhém poločase se už začali hosté prosazovat. A to ještě nedali dva pokutové kopy,“ uvedl čelákovický trenér Hájek.

Branka Čelákovic: Braniš. Poločas: 1:1. Čelákovice: D. Trsťan – Okénko, Livora, Krajíček, Sysel – Chudoba, Gaži, Braniš, Reznik.