Dobříš – Čelákovice 5:1

Starší dorostenci Čelákovic na domácího favorita nestačili a dostali od něj pět branek. Union zaspal hlavně úvod střetnutí. „Dobříš potvrdila roli favorita. Vlétli na nás a za osmnáct minut vedli tři nula. My jsme byli oslabeni, ale na to se nechci vymlouvat,“ řekl Pavel Hájek, kouč Čelákovic. Jeho tým snížil po přestávce na 4:1 a měl i další šance. „Pak se zase projevila naše slabá produktivita. My jsme ale neměli šanci, domácí mají velice dobrý tým,“ pochválil domácí hráče čelákovický trenér. Pak přidal jednu pikanterii. „Oni se těšili, kdo nám dá jejich stý gól a my jsme si jej dali sami,“ přidal kuriozitu Hájek.

Branka Unionu: Badžo. Poločas: 4:0. Čelákovice: Hlaváček – Dohnal, Cabrnoch, M. Trsťan, Braniš (65. Okénko) – Gaži, Lerbletier, Souček, Badžo (70. Sysel) – Kučera, Zeman.

Dobříš – Čelákovice 4:4

Mladší dorostenci Unionu podobně jako jejich starší kolegové zaspali úvod a už po dvou minutách prohrávali dvougólovým rozdílem. V poločase byl stav 3:1 pro Dobříš. Čelákovice ale ani v deseti nesložily zbraně a dotáhly utkání na remízu. „Po zoufalém začátku jsme nebyli lepší, ale nebezpečnější. Sice jsme tahali za kratší konec, ale i v deseti jsme nakonec vybojovali alespoň bod,“ dodal kouč Unionu.

Branky Unionu: Braniš 3, Okénko. Poločas: 3:1. Čelákovice: Chudoba – Kolovecký, Gaži, Livora, Sysel – Vacek, Kučera, Okénko, Braniš – Reznik.