Sedlčany – Čelákovice 0:1

Hostující starší dorostenci splnili povinnost a porazili poslední tým tabulky. Jedinou branku zápasu dal v 53. minutě po akci Badža Lerbletier. „Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale domácí nás nepouštěli do šancí. Byl to spíše boj, i když my jsme byli o něco aktivnější. Pak už jsme to ukopali, spíš jsme si hlídali vítězství,“ řekl čelákovický trenér Pavel Hájek.

Branka: Lerbletier. Poločas: 0:0. Čelákovice: Nims – Holzman, Cabrnoch, Ptáček (46. P. Braniš), M. Trsťan – Gaži, Souček, Poběrežský, Lerbletier – Badžo, Kučera.

Sedlčany – Čelákovice 2:0

„Asi jsme udělali rekord,“ uvedl k zápasu mladších dorostenců kouč Hájek. Jeho tým totiž inkasoval branku už po jedenácti vteřinách hry. „Byla to akce na tři doteky,“ hlesl čelákovický trenér. Po změně stran domácí pojistili svou výhru a bylo rozhodnuto. „Jinak to bylo celkem vyrovnané utkání. Hlavně defenzivy na obou stranách pracovaly dobře,“ dodal lodivod Hájek.

Poločas: 1:0. Čelákovice: Nims – Líbal, Poběrežský, Kučera, Sysel – Livora, Gaži, Okénko, P. Braniš – Chudoba (43. D. Trsťan), Reznik.