Čelákovice – Neratovice 1:1

Starší dorost Unionu vedl už od 7. minuty, kdy se trefil Poběrešský, ale hosté stihli do poločasu trefou Gabča srovnat. Další branka už nepadla.

„Nás první branka ukolébala a hosty nakopla. Musím ale říct, že hosté byli lepší, pohyblivější a důraznější, nás příliš do kombinace nepustili,“ přiznal čelákovický trenér Pavel Hájek. „Ve druhé půli jsme přeskupili sestavu a mohli jsme dát asi dva góly, ale šance měli i hosté. Remíza je proto asi spravedlivá,“ dodal Hájek.

Branky: Poběrešský – Gabčo. Poločas: 1:1. Čelákovice: Hlaváček – M. Trsťan, Ptáček, Holcman, Šuráň – Lerbletier, Cabrnoch, Badžo (49. Schwägerl) – Považan, Poběrešský – Uher (77. Gaži).

Čelákovice – Neratovice 0:4

Domácí mladší dorostenci nedali ani jednu branku a sami čtyřikrát inkasovali, když hosté svou porci branek rozdělili rovnoměrně do obou poločasů.

„Výsledek asi odpovídá průběhu hry. Do 25. minuty jsme se drželi a měli jsme i dvě šance, ale pak se projevila jejich větší zkušenost. Vyhráli bez problémů a zaslouženě,“ řekl čelákovický trenér.

Poločas: 0:2. Čelákovice: Horáček – D. Trsťan, Gaži, Poběrešský, Sysel – Novotný, Blaščok, Okénko, Braniš – Chudoba, Reznik.