Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Brandýs dostal od Čelákovic čtyři branky

Čelákovice - Dorostenci Čelákovic hostili v dalším díle fotbalového krajského přeboru celky Brandýsa nad Labem. Starší vyhráli o čtyři branky, utkání mladších dorostenců skončiloremízou.

24.9.2008

Starší dorostenci Unionu Čelákovice (v modrém) porazili Brandýs 4:0Foto: Foto: Pavel Slavíček

Čelákovice – Brandýs 4:0

Starší dorostenci Unionu orámovali poločas dvěma brankami a to rozhodlo. „Po druhém gólu se hosté sesypali a trochu nám to usnadnili,“ řekl kouč Unionu Milan Koch.

Branky: 45. Uher, 46. Schwägrl, 49. Badžo, 67. Kejmar. Poločas: 1:0. Čelákovice: Petr Bařina – Hlavatý, Pavel Bařina, Sucharda, Cabrnoch – Šuráň (74. Holzman), Kejmar, Píša, Souček (46. Schwägrl) – Badžo, Uher.

Čelákovice – Brandýs 2:2

Mladší dorostenci Unionu se museli o body podělit. Sice byli v prvním poločase lepší a o jeden gól vedli, ale hosté srovnali. Pak měli tutovky Kropáček a Kolenský, ale nedali. „Vzhledem k postavení v tabulce je bod dobrý, ale po průběhu zápasu je to škoda,“ litoval Petr Mourek, trenér Unionu.

Branky Unionu: Schwägrl, Hrubý. Poločas: 2:1. Čelákovice: Hlaváček – J. Mourek, Šuráň, Holzman, P. Mourek (50. Kropáček) – Lerbletier, Souček (63. Mytrovich), Badžo (75. Kolenský), Jon – Hrubý, Schwägrl (55. Kravčuk).

ON-LINE: Ptejte se hokejisty Jana Stehlíka

Nymburk - Dalším hostem online rozhovoru bude hokejista Jan Stehlík. Jednatřicetiletý elitní útočník druholigového nymburského mužstva je střelec k pohledání. I v letošní sezoně pálí jako o život a v dosavadním průběhu sezony zaznamenal už dva hattricky. Navíc si tento borec vyzkoušel také souboje MMA v kleci. Muž s číslem 7 na dresu bude odpovídat na vaše dotazy ve středu od 14 do 15 hodin.

Odsouzený starosta Pískové Lhoty odstoupil i se zastupiteli

Písková Lhota – Neuvěřitelnou frašku zinscenoval nyní už bývalý starosta Pískové Lhoty Radovan Staněk a jeho čtyři věrní zastupitelé. Pokud zhruba dvě desítky přítomných očekávaly, že starosta odsouzený na pět let do vězení za rozkrádání obecních peněz, se na úterním jednání zastupitelů pokorně omluví a v tichosti odejde, pak se krutě zmýlily.

Představujeme prvňáčky ze ZŠ Komenského Lysá nad Labem a ZŠ Hořátev

Nymbursko - Každý týden vám představíme čerstvé prvňáčky ze základních škol na Nymbursku.

Nymburk – Tak to byl reparát jak se patří. Se vším všudy. Basketbalisté Nymburka vyhráli ve druhém kole Champions League na své palubovce nad Arisem Soluň s přehledem o dvacet devět bodů 99:70. Nechali tak zapomenout na týden starou porážku od francouzského Nanterre.