Čelákovice – Stará Boleslav 6:2

Konečně se začalo dařit útočníkům staršího dorostu Unionu. A na výsledku to bylo hned znát. „Hráli jsme disciplinovaně vzadu. A taky se ukázalo, že soutěž je vyrovnaná,“ řekl trenér Čelákovic Milan Koch.

Branky Unionu: Píša 2 (1. z PK), Schwägrl 2, Kejmar (z PK), Badžo. Poločas: 4:0. Čelákovice: Petr Bařina – Cabrnoch, Pavel Bařina, Sucharda, Hlavatý – Uher, Píša, Kejmar, Souček (63. Holzman) – Schwägrl (74. Lerbletier), Badžo (80. Hrubý).

Čelákovice – Stará Boleslav 1:2

Zápas mladších dorostenců byl vyrovnaný bez větších šancí. Domácí sice vedli, ale nakonec o výhru přišli. „Zápasu by slušela remíza,“ řekl Petr Mourek, kouč Unionu.

Branka Unionu: J. Mourek. Poločas: 1:1. Čelákovice: Cabrnoch – Holzman, Souček, Badžo, P. Mourek – Šugár (45. Kravčuk), Lerbletier, Hrubý, Jon – Schwägrl (65. Kolenský), J. Mourek (50. Hlavatý).