Česká liga dorostu

20. kolo: Slavia Praha B – Plzeň B 5:0 (starší), 5:0 (mladší), Teplice B – Bohemians 1905 B 1:0, 0:1, Pardubice – Motorlet 2:1, 1:4, Sparta Praha B – Meteor Praha 0:0, 1:0, Nový Bydžov – Hr. Králové B 0:5, Ml. Boleslav – Liberec 3:0, 0:0, Jablonec – Č. Budějovice B 1:3, 5:1, Kladno – Most B 2:0, 3:0.
Starší
 1. Ml. Boleslav⋌ 20 17 1  2 66:17 52
 2. Liberec⋌ 20 10 4  6 39:30 34
 3. Slavia Praha B⋌ 16 10 2  4 39:22 32
 4. Teplice B⋌ 19 10 2  7 34:26 32
 5. Meteor Praha⋌ 19  9 5  5 27:21 32
 6. Č. Budějovice⋌ 19  8 5  6 36:40 29
 7. Motorlet⋌ 20  8 4  8 30:31 28
 8. Most B⋌ 19  6 9  4 29:23 27
 9. Pardubice⋌ 19  8 2  9 27:26 26
10. Sparta Praha B ⋌ 20  6 6  8 30:31 24
11. Jablonec⋌ 20  6 4 10 20:28 22
12. Kladno⋌ 18  5 6  7 23:30 21
13. Hr. Králové⋌ 19  5 6  8 25:37 21
14. Plzeň B⋌ 20  5 5 10 26:32 20
15. Bohemians B ⋌ 20  4 3 13 18:37 15
16. Nový Bydžov⋌ 20  3 4 13 18:56 13
Mladší
 1. Jablonec⋌ 20 12 5  3 39:22 41
 2. Liberec⋌ 20 11 6  3 42:23 39
 3. Slavia Praha B⋌ 16 11 2  3 37:14 35
 4. Sparta Praha B⋌ 20 10 5  5 44:27 35
 5. Kladno⋌ 18 10 4  4 42:25 34
 6. Ml. Boleslav⋌ 20  8 5  7 31:29 29
 7. Pardubice⋌ 19  9 1  9 29:33 28
 8. Motorlet⋌ 20  8 3  9 35:37 27
 9. Plzeň B⋌ 20  7 4  9 36:40 25
10. Bohemians B ⋌ 20  7 4  9 26:32 25
11. Meteor Praha⋌ 19  6 4  9 25:24 22
12. FK Teplice⋌ 19  6 4  9 29:33 22
13. Hr. Králové⋌ 19  6 4  9 24:30 22
14. Most B⋌ 19  5 3 11 24:43 18
15. Č. Budějovice B⋌ 19  4 4 11 24:48 16
16. Nový Bydžov⋌ 20  4 2 14 19:46 14

Česká divize dorostu

Skupina A
16. kolo: Viktorie Žižkov – SK Benešov 1:2 (starší), 3:0 (mladší), Klatovy – Motorlet Praha B 3:3, 2:3, Rokycany – Sezimovo Ústí 3:2, 0:0, FC Graffin Vlašim – Strakonice 1:1, 0:1, Domažlice – Prachatice 3:0, 0:5, ZČE Plzeň – 1.FK Příbram B 0:2, 0:0, Písek – Sp. Příbram 2:4, 2:1.
Starší
 1. Sezimovo Ústí⋌ 16 13 1  2 49:22 40
 2. Benešov⋌ 16  9 1  6 33:30 28
 3. Strakonice⋌ 16  8 3  5 18:17 27
 4. Motorlet B⋌ 16  7 5  4 30:20 26
 5. Prachatice⋌ 16  8 1  7 21:25 25
 6. Vikt. Žižkov⋌ 16  7 3  6 36:19 24
 7. Příbram B⋌ 16  7 3  6 29:25 24
 8. Rokycany⋌ 16  7 2  7 36:37 23
 9. Klatovy⋌ 16  6 5  5 32:33 23
10. Domažlice⋌ 16  6 3  7 27:35 21
11. Písek⋌ 16  6 2  8 24:29 20
12. Vlašim⋌ 16  3 4  9 18:30 13
13. Sp. Příbram⋌ 16  4 1 11 24:45 13
14. ZČE Plzeň⋌ 16  2 4 10 17:27 10
Mladší
 1. Vikt. Žižkov⋌ 16 14 1  1 50:8  43
 2. Příbram B⋌ 16 13 2  1 40:10 41
 3. Motorlet B⋌ 16 13 1  2 56:22 40
 4. Písek⋌ 16  9 2  5 29:19 29
 5. Benešov⋌ 16  8 3  5 35:29 27
 6. ZČE Plzeň⋌ 16  6 6  4 31:21 24
 7. Sezimovo Ústí⋌ 16  6 3  7 24:28 21
 8. Sp. Příbram⋌ 16  6 0 10 22:31 18
 9. Klatovy⋌ 16  5 3  8 16:25 18
10. Prachatice⋌ 16  5 1 10 22:33 16
11. Strakonice⋌ 16  3 4  9 12:25 13
12. Rokycany⋌ 16  3 4  9 19:41 13
13. Domažlice⋌ 16  3 1 12 17:44 10
14. Vlašim⋌ 16  1 3 12  5:42  6
Skupina B
16. kolo: Česká Lípa – Dukla Praha 2:3, 0:2, Roudnice – Blšany 1:1, 3:1, Meteor Praha B – Junior Praha 2:3, 3:1, Sokolov – Ústí n. L. 2:0, 1:0, Libuš – Kladno B 2:1, 2:0, Děčín – Karlovy Vary 2:2, 5:3, Podolí – Varnsdorf 2:1, 5:0.
Starší
 1. Dukla Praha⋌ 16 14 0  2 54:14 42
 2. Sokolov⋌ 15 12 1  2 50:12 37
 3. Ústí n. L.⋌ 16 11 2  3 52:24 35
 4. Karlovy Vary⋌ 16  9 2  5 41:29 29
 5. Kladno B⋌ 16  8 3  5 27:26 27
 6. Meteor Praha⋌ 16  7 2  7 25:20 23
 7. Junior Praha⋌ 16  6 5  5 27:35 23
 8. Varnsdorf⋌ 16  6 2  8 27:27 20
 9. Libuš⋌ 16  5 4  7 33:46 19
10. Česká Lípa⋌ 16  4 3  9 22:40 15
11. Roudnice⋌ 16  3 5  8 20:27 14
12. Podolí⋌ 16  4 0 12 18:46 12
13. Děčín⋌ 16  2 4 10 20:38 10
14. Blšany⋌ 15  3 1 11 21:53 10
Mladší
 1. Sokolov⋌ 15 12 3  0 48:11 39
 2. Dukla Praha⋌ 16 12 3  1 58:24 39
 3. Libuš⋌ 16 12 0  4 54:20 36
 4. Podolí⋌ 16 10 4  2 44:22 34
 5. Česká Lípa⋌ 16  9 2  5 45:34 29
 6. Meteor Praha⋌ 16  8 3  5 32:19 27
 7. Roudnice⋌ 16  9 0  7 32:24 27
 8. Ústí n. L.⋌ 16  7 4  5 39:17 25
 9. Junior Praha⋌ 16  4 1 11 25:63 13
10. Kladno⋌ 16  3 2 11 22:42 11
11. Karlovy Vary⋌ 16  3 2 11 30:56 11
12. Blšany⋌ 15  3 1 11 25:59 10
13. Děčín⋌ 16  3 1 12 19:53 10
14. Varnsdorf⋌ 16  3 0 13 24:53  9
Skupina C
16. kolo: AFK Chrudim – Jablonec B 4:1, 2:2, Rapid Liberec – Dvůr Králové 0:2, 3:5, Náchod/Deštné – Ol. Hradec Králové 1:3, 1:4, FK Kolín – Choceň 4:0, 8:0, Zenit Čáslav – Pěnčín/Turnov 1:0, 3:1, FK Mladá Boleslav B – Pardubice 2:0, 3:0, Polaban Nymburk – Liberec B 2:6, 0:7.
Starší
 1. AFK Chrudim⋌ 16 13 1  2 49:19 40
 2. Ml. Boleslav B⋌ 16 12 2  2 47:10 38
 3. Liberec B⋌ 16  8 4  4 35:21 28
 4. Čáslav⋌ 16  8 2  6 37:33 26
 5. Pěnčín/Turnov⋌ 16  8 2  6 32:29 26
 6. Jablonec B⋌ 16  7 3  6 37:32 24
 7. Dvůr Králové⋌ 16  7 2  7 22:24 23
 8. Pardubice⋌ 16  6 3  7 25:20 21
 9. Ol. Hr. Králové⋌ 16  6 3  7 30:37 21
10. FK Kolín⋌ 16  6 2  8 27:37 20
11. Rapid Liberec⋌ 16  4 2 10 15:32 14
12. Náchod/Deštné⋌ 16  3 4  9 25:43 13
13. Choceň⋌ 16  4 1 11 15:39 13
14. Nymburk⋌ 16  3 3 10 19:39 12
Mladší
 1. FK Kolín⋌ 16 13 2  1 43:19 41
 2. Ml. Boleslav B⋌ 16 12 2  2 60:9  38
 3. Ol. Hr. Králové⋌ 16 12 0  4 47:12 36
 4. AFK Chrudim⋌ 16 10 2  4 37:15 32
 5. Liberec B⋌ 16 10 1  5 48:22 31
 6. Jablonec B⋌ 16  9 3  4 40:22 30
 7. Pardubice⋌ 16  9 1  6 41:23 28
 8. Čáslav⋌ 16  7 2  7 29:26 23
 9. Dvůr Králové⋌ 16  7 0  9 35:43 21
10. Pěnčín/Turnov⋌ 16  6 2  8 28:49 20
11. Náchod/Deštné⋌ 16  4 2 10 28:53 14
12. Rapid Liberec⋌ 16  2 2 12 28:48  8
13. Nymburk⋌ 16  1 0 15 18:70  3
14. Choceň⋌ 16  0 1 15  6:77  1

Česká liga žáků

20. kolo: Slavie Praha – SK Kladno 1:0 (starší), 6:1 (mladší), Liberec – Jablonec 0:1, 0:4, Most – Vejprnice 2:2, 8:0, 1. FK Příbram – -Sparta Praha 5:0, 0:1, Hradec Králové – Plzeň 1:1, 3:1, Bohemians 1905 – Teplice 3:3, 0:4, Pardubice – Č. Budějovice 1:3, 1:0, Ml Boleslav – Hořovicko 9:0, 1:0. Dohrávka: 1. FK Příbram – Most 1:1, 4:1.
Starší
 1. Slavie Praha⋌ 20 15 1  4 69:17  46
 2. Bohemians 05⋌ 20 13 4  3 46:14  43
 3. Teplice⋌ 20 13 3  4 65:26  42
 4. Sparta Praha⋌ 20 12 5  3 48:23  41
 5. 1. FK Příbram ⋌ 19 11 2  6 47:22  35
 6. Most⋌ 20  9 7  4 37:24  34
 7. Č. Budějovice⋌ 20  9 4  7 56:26  31
 8. Plzeň⋌ 20  9 4  7 48:25  31
 9. Hr. Králové⋌ 20  8 6  6 50:24  30
10. Ml. Boleslav⋌ 20  7 5  8 52:37  26
11. Pardubice⋌ 20  6 6  8 49:32  24
12. Liberec⋌ 20  7 2 11 34:32  23
13. Kladno⋌ 19  4 3 12 30:49  15
14. Jablonec⋌ 20  4 2 14 23:48  14
15. Vejprnice⋌ 20  3 4 13 16:45  13
16. Hořovicko⋌ 20  0 0 20  6:232  0
Mladší
 1. Sparta Praha⋌ 20 19 1  0 62:5   58
 2. 1. FK Příbram⋌ 19 16 1  2 84:9   49
 3. Teplice⋌ 20 15 1  4 67:26  46
 4. Slavia Praha⋌ 20 13 5  2 51:16  44
 5. Hr. Králové⋌ 20 11 4  5 44:21  37
 6. Jablonec⋌ 20 11 2  7 44:21  35
 7. Kladno⋌ 19 10 1  8 39:41  31
 8. Plzeň⋌ 20  9 2  9 39:30  29
 9. Č. Budějovice⋌ 20  8 4  8 44:36  28
10. Most⋌ 20  9 1 10 31:35  28
11. Pardubice⋌ 20  6 1 13 27:38  19
12. Liberec⋌ 20  5 2 13 30:46  17
13. Bohemians 05⋌ 20  5 2 13 16:42  17
14. Ml. Boleslav⋌ 20  4 3 13 16:42  15
15. Hořovicko⋌ 20  3 0 17 18:62   9
16. Vejprnice⋌ 20  0 0 20  9:151  0

Česká divize žáků

Skupina A
16. kolo: České Budějovice B – Podolí 2:1 (starší), 1:4 (mladší), 1. FK Příbram B – Doubravka 1:1, 8:1, Bohemians 1905 B – Jindřichův Hradec 3:1, 5:0, Motorlet Praha – Strakonice 1:0, 3:1, Vikt. Plzeň B – Tábor 3:0, 2:1, Tachov – Slavia Praha B 1:1, 0:5, Písek – Klatovy 1:2, 5:2.
Starší
 1. Motorlet⋌ 16 14 0  2 50:9  42
 2. Slavie Praha B⋌ 16 13 2  1 57:7  41
 3. Tábor⋌ 16  8 5  3 23:24 29
 4. Plzeň B⋌ 16  8 3  5 33:24 27
 5. Tachov⋌ 16  6 5  5 25:35 23
 6. Bohemians B ⋌ 16  7 1  8 32:28 22
 7. Podolí⋌ 16  7 1  8 32:30 22
 8. Písek⋌ 16  6 4  6 21:27 22
 9. Doubravka⋌ 16  6 2  8 22:28 20
10. Č. Budějovice⋌ 16  5 4  7 16:19 19
11. Příbram B⋌ 16  4 4  8 22:41 16
12. J. Hradec⋌ 16  4 2 10 23:32 14
13. Klatovy⋌ 16  3 2 11 17:48 11
14. Strakonice⋌ 16  2 3 11 24:45  9
Mladší
 1. Motorlet⋌ 16 15 0  1 82:8  45
 2. Podolí⋌ 16 12 2  2 56:14 38
 3. Slavie Praha B⋌ 16 11 3  2 51:17 36
 4. Písek⋌ 16 10 1  5 35:24 31
 5. Strakonice⋌ 16  7 5  4 37:19 26
 6. Bohemians B⋌ 16  8 2  6 41:28 26
 7. Klatovy⋌ 16  7 1  8 35:43 22
 8. Tachov⋌ 16  5 4  7 37:40 19
 9. Příbram B⋌ 16  5 3  8 28:43 18
10. Č. Budějovice⋌ 16  5 2  9 17:34 17
11. Tábor⋌ 16  4 4  8 27:32 16
12. Plzeň B⋌ 16  5 0 11 21:54 15
13. Doubravka⋌ 16  2 3 11 14:66  9
14. J. Hradec⋌ 16  1 0 15  7:66  3
Skupina B
16. kolo: Karlovy Vary – Most B 1:1, 5:0, Meteor Praha – Žižkov 1:2, 2:0, Ústí n. L. – Sokolov 2:0, 4:0, Junior Praha – Sparta Praha B 1:0, 1:4, Bílina – Stará Boleslav 4:2, 6:0, Dukla Praha – Teplice B 1:0, 1:0, Ostrov – Neratovice /Byškovice odloženo.
Starší
 1. Sokolov⋌ 16 12 1  3 58:17 37
 2. Ústí n. L.⋌ 16 12 1  3 53:21 37
 3. Sparta Praha B⋌ 16 12 0  4 45:12 36
 4. Dukla Prah⋌ 16 10 1  5 45:15 31
 5. Teplice B⋌ 16 10 1  5 39:19 31
 6. Meteor Praha⋌ 16  9 3  4 33:12 30
 7. Žižkov⋌ 16  9 2  5 45:13 29
 8. Junior Praha⋌ 16  6 2  8 22:23 20
 9. Most B⋌ 16  5 4  7 32:32 19
10. Neratovice⋌ 15  5 4  6 23:26 19
11. Karlovy Vary⋌ 16  4 1 11 18:53 13
12. St. Boleslav⋌ 16  3 2 11 19:51 11
13. Bílina⋌ 16  3 0 13 18:65  9
14. Ostrov⋌ 15  0 0 15  3:94  0
Mladší
 1. Sparta Praha B⋌ 16 14 1  1 75:13 43
 2. Ústí n. L.⋌ 16 13 1  2 54:10 40
 3. Karlovy Vary⋌ 16 11 3  2 54:17 36
 4. Meteor Praha⋌ 16 10 2  4 44:21 32
 5. Sokolov⋌ 16  9 4  3 52:23 31
 6. Dukla Praha⋌ 16  9 2  5 37:27 29
 7. Neratovice⋌ 15  7 2  6 34:33 23
 8. Most B⋌ 16  6 2  8 24:38 20
 9. Žižkov⋌ 16  6 1  9 32:25 19
10. Teplice B⋌ 16  5 3  8 29:34 18
11. Junior Praha⋌ 16  4 1 11 30:54 13
12. Bílina⋌ 16  1 4 11 12:65  7
13. St. Boleslav⋌ 16  2 0 14 11:53  6
14. Ostrov⋌ 15  0 2 13  5:80  2
Skupina C
16. kolo: Pardubice B – Nymburk 0:1, 8:1, Liberec B – Svitavy 2:0, 0:0, Náchod/Deštné – Čáslav 0:1, 2:0, FK Kolín – Vysoké Mýto 1:1, 1:2, Ol. Hr. Králové – Nový Bydžov 1:3, 1:3, Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 1:1, 2:1, Rychnov n. K. – AFK Chrudim 0:7, 0:7.
Starší
 1. Nový Bydžov⋌ 16 12 2  2 38:17 38
 2. AFK Chrudim⋌ 16 11 2  3 56:17 35
 3. Hr. Králové B⋌ 16  9 3  4 27:14 30
 4. Ml. Boleslav⋌ 16  9 3  4 33:23 30
 5. Vysoké Mýto⋌ 16  6 7  3 15:11 25
 6. Nymburk⋌ 16  8 1  7 23:28 25
 7. Náchod/Deštné⋌ 16  8 0  8 24:30 24
 8. FK Kolín⋌ 16  6 3  7 30:30 21
 9. Čáslav⋌ 16  6 3  7 18:18 21
10. Pardubice B ⋌ 16  6 2  8 26:22 20
11. Svitavy⋌ 16  5 3  8 22:29 18
12. Liberec B⋌ 16  5 1 10 26:51 16
13. Rychnov n. K.⋌ 16  3 1 12 16:43 10
14. Ol. Hr. Králové⋌ 16  2 1 13 13:34  7
Mladší
 1. Náchod/Dešt.⋌ 16 15 1  0 62:6   46
 2. AFK Chrudim⋌ 16 13 1  2 64:15  40
 3. Nový Bydžov⋌ 16 12 2  2 65:15  38
 4. Ol. H. Králové⋌ 16 10 0  6 36:16  30
 5. Vysoké Mýto⋌ 16  9 2  5 28:26  29
 6. FK Kolín⋌ 16  8 2  6 36:29  26
 7. Svitavy⋌ 16  7 3  6 36:14  24
 8. Čáslav⋌ 16  5 6  5 28:17  21
 9. Ml. Boleslav B⋌ 16  5 3  8 27:25  18
10. Hr. Králové B⋌ 16  6 0 10 35:34  18
11. Pardubice B⋌ 16  5 1 10 33:40  16
12. Liberec B⋌ 16  3 2 11 25:40  11
13. Rychnov n. K.⋌ 16  1 3 12 24:64   6
14. Nymburk⋌ 16  0 0 16  4:162  0

Dorost – Krajský přebor

20. kolo: SK Rakovník – Slaný 1:1 (starší), 4:1 (mladší), Jun. Kralupy – FK Kolín B 4:2, 0:4, Brandýs n. L. – Velim 2:0, 3:5, St. Boleslav – Čelákovice 1:1, 1:1, Beroun – Novo Kladno 2:3, 1:1, Kutná Hora – AFK Kolín 3:2, 13:1, Kosmonosy – Dobříš 4:0, 2:0, Neratovice – Hořovicko odloženo. Dohrávky: Hořovicko – Novo Kladno 4:0, 2:1, Dobříš – AFK Kolín 5:2, 2:0.
Starší
 1. Hořovicko⋌ 19 13 3  3 55:22 42
 2. Kosmonosy⋌ 19 13 2  4 50:23 41
 3. Kutná Hora⋌ 20 12 3  5 61:27 39
 4. Slaný⋌ 19 12 3  4 46:27 39
 5. Neratovice⋌ 18 11 3  4 33:21 36
 6. St. Boleslav⋌ 20 11 2  7 54:52 35
 7. Čelákovice⋌ 20  8 3  9 38:40 27
 8. Rakovník⋌ 20  8 3  9 34:39 27
 9. AFK Kolín⋌ 20  8 2 10 42:49 26
10. Dobříš⋌ 20  8 2 10 33:43 26
11. Novo Kladno⋌ 18  7 3  8 29:42 24
12. Jun. Kralupy⋌ 20  6 4 10 46:48 22
13. Velim⋌ 20  6 2 12 34:45 20
14. FK Kolín B⋌ 20  5 3 12 33:50 18
15. Beroun⋌ 20  5 0 15 23:64 15
16. Brandýs n. L.⋌ 19  4 0 15 24:43 12
Mladší
 1. SK Rakovník⋌ 20 17 2  1 56:19 53
 2. Kutná Hora⋌ 20 17 1  2 73:20 52
 3. Neratovice⋌ 18 13 4  1 68:17 43
 4. St. Boleslav⋌ 20 11 2  7 63:52 35
 5. Hořovicko⋌ 19 10 3  6 68:44 33
 6. Dobříš⋌ 20 10 2  8 41:34 32
 7. Brandýs n. L.⋌ 19  8 5  6 45:38 29
 8. Beroun⋌ 20  8 5  7 35:48 29
 9. Slaný⋌ 19  7 4  8 46:40 25
10. Čelákovice⋌ 20  7 4  9 28:34 25
11. Velim⋌ 20  6 4 10 53:51 22
12. Kosmonosy⋌ 19  5 5  9 24:32 20
13. Novo Kladno⋌ 18  4 5  9 34:40 17
14. Kralupy⋌ 20  3 3 14 15:62 12
15. FK Kolín B⋌ 20  3 1 16 31:63 10
16. AFK Kolín⋌ 20  1 2 17 13:99  5

Dorost – I. A třída

Skupina A
16. kolo: Jun. Kralupy – Králův Dvůr 2:2, Kročehlavy – Zdice 3:2, Nové Strašecí – Komárov 2:3, Obříství – Velvary 2:2, Libiš – Sp. Kladno 2:0, Pš. Mělník – Tn. Rakovník 0:1, Loděnice – Brandýsek 7:1.
 1. Kročehlavy⋌ 16 13 2  1 79:16 41
 2. Loděnice⋌ 16 11 3  2 49:23 36
 3. Pš. Mělník⋌ 16 11 1  4 55:17 34
 4. Tn. Rakovník⋌ 16 10 1  5 42:21 31
 5. Komárov⋌ 16 10 1  5 46:42 31
 6. Zdice⋌ 16  7 2  7 42:29 23
 7. Králův Dvůr⋌ 16  6 4  6 41:39 22
 8. Velvary⋌ 16  7 1  8 34:43 22
 9. N. Strašecí⋌ 16  5 4  7 32:35 19
10. Brandýsek⋌ 16  5 3  8 27:49 18
11. Libiš⋌ 16  5 2  9 18:37 17
12. Obříství⋌ 16  3 2 11 15:48 11
13. Jun. Kralupy⋌ 16  2 2 12 20:54  8
14. Sp. Kladno⋌ 16  1 4 11 11:58  7
Skupina B
16. kolo: Jirny – Velký Borek 4:2, Všechlapy – Čejetice 1:0, Pěčice .– Dol. Bousov 1:0, Akuma MB – Zeleneč 1:4, Kost. Hlavno – Mn. Hradiště 2:5, Byšice – Semice 4:0, Luštěnice – Krnsko odloženo.
 1. Jirny⋌ 16 13 1  2 50:18 40
 2. Čejetice⋌ 16 12 1  3 40:17 37
 3. Pěčice⋌ 15 10 2  3 29:11 32
 4. Zeleneč⋌ 16  7 5  4 48:28 26
 5. Mn. Hradiště⋌ 16  7 3  6 44:26 24
 6. Luštěnice⋌ 15  7 3  5 36:23 24
 7. Dol. Bousov⋌ 16  7 3  6 27:29 24
 8. Velký Borek⋌ 15  6 3  6 23:26 21
 9. Semice⋌ 16  6 2  8 32:40 20
10. Všechlapy⋌ 16  5 4  7 31:35 19
11. Byšice⋌ 16  4 4  8 19:29 16
12. Krnsko⋌ 15  5 0 10 25:36 15
13. Akuma MB⋌ 16  3 2 11 17:53 11
14. Kost. Hlavno⋌ 16  1 1 14 11:61  4
Skupina C
16. kolo: Mirošovice – Ovčáry 3:1, Boh. Poděbrady – Sn. Poděbrady 5:0, Říčany – Veltruby 8:0, AFK Pečky – Kouřim 4:1, Český Brod – Kunice 0:0, Libodřice – D. Kralovice 2:1, Paběnice – Kluky 0:2.
 1. B. Poděbrady⋌ 14 12 0  2 65:17  36
 2. Kluky⋌ 15 11 3  1 53:14  36
 3. Český Brod⋌ 15 11 1  3 56:21  34
 4. D. Kralovice⋌ 16  9 2  5 54:30  29
 5. AFK Pečky⋌ 15  9 0  6 60:30  27
 6. Kunice⋌ 15  8 1  6 33:30  25
 7. Sn. Poděbrady⋌ 16  6 3  7 27:37  21
 8. Říčany⋌ 16  6 2  8 41:43  20
 9. Kouřim⋌ 15  6 1  8 31:48  19
10. Libodřice⋌ 16  5 3  8 36:45  18
11. Paběnice⋌ 15  5 1  9 41:52  16
12. Ovčáry⋌ 16  5 0 11 45:53  15
13. Mirošovice⋌ 15  3 4  8 23:41  13
14. Veltruby⋌ 15  0 1 14  8:112  1
Skupina D
16. kolo: Milín – Týnec n. S. 1:2, Teplýšovice – Všeradice 4:1, Nový Knín – Všenory 4:0, Jílové – Benešov 2:0, Lety – Sedlčany 3:1, Sedl./Prčice – Votice 0:0, Průhonice – Petrovice 0:2. Dohrávka: Milín – Teplýšovice 4:2.
 1. Jílové⋌ 15 12 2  1 56:17 38
 2. Sedlčany⋌ 16 11 3  2 52:14 36
 3. Votice⋌ 16 10 3  3 55:19 33
 4. Lety⋌ 16 10 2  4 53:26 32
 5. Nový Knín⋌ 16  9 0  7 48:37 27
 6. Petrovice⋌ 16  8 1  7 36:27 25
 7. Týnec n. S⋌ 16  8 1  7 30:35 25
 8. Sedl./Prčice⋌ 16  6 3  7 27:29 21
 9. Benešov⋌ 16  6 2  8 30:46 20
10. Všeradice⋌ 16  5 4  7 33:38 19
11. Teplýšovice⋌ 15  5 1  9 27:41 16
12. Všenory⋌ 16  4 3  9 20:55 15
13. Milín⋌ 16  4 0 12 27:44 12
14. Průhonice⋌ 16  0 1 15 12:78  1

Žáci – Krajský přebor

20. kolo: Sedlčany – Tn. Rakovník 3:0 (starší), 5:0 (mladší), Sp. Příbram – Kutná Hora 1:0, 2:0, Vlašim – Pš. Mělník 3:2, 5:1, Mn. Hradiště – Jílové 1:1, 0:3, SK Kladno B – Beroun 5:0, 3:2, Čelákovice – SK Rakovník 1:6, 2:0, Kosmonosy – Dobříš 0:0, 2:2, Lysá n. L. – Benešov 1:4, 2:1.
Starší
 1. SK Rakovník⋌ 20 17 3  0 83:11  54
 2. Beroun⋌ 19 15 3  1 67:18  48
 3. Sedlčany⋌ 19 13 2  4 74:30  41
 4. SK Kladno ⋌ 19 12 3  4 62:25  39
 5. Vlašim⋌ 19 11 6  2 48:19  39
 6. Jílové⋌ 20  9 7  4 54:25  34
 7. Mn. Hradiště⋌ 18 10 3  5 31:18  33
 8. Čelákovice⋌ 20  7 5  8 33:40  26
 9. Lysá n. L.⋌ 20  8 0 12 37:63  24
10. Benešov⋌ 20  6 2 12 44:44  20
11. Tn. Rakovník⋌ 20  6 1 13 26:44  19
12. Sp. Příbram⋌ 19  4 5 10 16:38  17
13. Pš. Mělník⋌ 18  4 4 10 26:45  16
14. Kosmonosy⋌ 18  4 2 12 12:44  14
15. Kutná Hora⋌ 19  3 3 13 16:48  12
16. Dobříš⋌ 20  0 1 19 17:134  1
Mladší
 1. SK Kladno ⋌ 19 16 3  0 78:13 51
 2. Benešov⋌ 20 16 1  3 76:15 49
 3. Čelákovice⋌ 20 15 2  3 74:21 47
 4. Vlašim⋌ 19 13 2  4 66:13 41
 5. SK Rakovník⋌ 20 13 1  6 53:15 40
 6. Pš. Mělník⋌ 18 11 1  6 41:28 34
 7. Beroun⋌ 19  9 2  8 51:34 29
 8. Dobříš⋌ 20  8 3  9 47:48 27
 9. Lysá n. L.⋌ 20  8 0 12 61:62 24
10. Jílové⋌ 20  6 6  8 37:63 24
11. Mn. Hradiště⋌ 18  5 2 11 25:58 17
12. Sp. Příbram⋌ 19  5 1 13 22:54 16
13. Sedlčany⋌ 19  4 2 13 27:63 14
14. Kosmonosy⋌ 18  3 3 12 21:65 12
15. Kutná Hora⋌ 19  4 0 15 14:92 12
16. Tn. Rakovník⋌ 20  1 5 14  6:55  8

Žáci – I. A třída

Skupina A
16. kolo: Nové Strašecí – Beroun B 2:0 (starší), 4:1 (mladší), Velvary – Rožmitál 5:2, 2:7, Slaný – Jun. Kralupy 4:2, 1:1, Králův Dvůr – Hořovicko B 3:0, 4:1, SK Rakovník B – Mníšek p. B. odloženo, Kročehlavy – Brandýsek odloženo.
 1. Králův Dvůr⋌ 15 11 1  3 36:11 34
 2. Kročehlavy⋌ 14 10 2  2 38:13 32
 3. Brandýsek⋌ 14 10 1  3 58:18 31
 4. N. Strašecí⋌ 15  9 4  2 33:14 31
 5. Slaný⋌ 15  8 2  5 46:36 26
 6. Sp. Kladno⋌ 14  7 4  3 48:18 25
 7. Jun. Kralupy⋌ 15  6 2  7 40:28 20
 8. Velvary⋌ 15  6 2  7 38:53 20
 9. Beroun B⋌ 14  6 1  7 19:38 19
10. SK Rakovník B⋌ 14  5 2  7 23:36 17
11. Mníšek p. B. ⋌ 14  3 1 10 20:37 10
12. Rožmitál⋌ 14  1 0 13 30:74  3
13. Hořovicko ⋌ 15  1 0 14 19:72  3
Mladší
 1. N. Strašecí⋌ 15 12 2  1 71:14  38
 2. Slaný⋌ 15 12 2  1 65:10  38
 3. Králův Dvůr⋌ 15 10 2  3 53:23  32
 4. Sp. Kladno⋌ 14  9 3  2 64:29  30
 5. Kročehlavy⋌ 14  7 6  1 57:18  27
 6. Rožmitál⋌ 14  6 1  7 47:42  19
 7. SK Rakovník⋌ 14  6 1  7 45:51  19
 8. Hořovicko B⋌ 15  6 0  9 51:47  18
 9. Jun. Kralupy⋌ 15  5 2  8 30:35  17
10. Mníšek p. B. ⋌ 14  4 1  9 27:58  13
11. Velvary⋌ 15  3 3  9 33:83  12
12. Brandýsek⋌ 14  2 1 11 14:52   7
13. Beroun B⋌ 14  0 0 14  9:104  0
Skupina B
16. kolo: Nymburk B – Velký Borek 1:2, 1:9, Pěčice – Libiš 1:0, 2:0, Benátky n. J. – AFK Pečky 3:1, 5:4, FC Mělník – Sadská 4:1, 4:4, Velim – Semice 0:0, 4:0, Tuchoraz – Boh. Poděbrady 6:1, 8:0, Odolena Voda – Brandýs n. L. odloženo.
Starší
 1. Brandýs n. L.⋌ 14 14 0  0 71:2  42
 2. Velký Borek⋌ 16 13 1  2 56:9  40
 3. Pěčice⋌ 15 11 1  3 42:12 34
 4. FC Mělník⋌ 16  7 6  3 29:24 27
 5. AFK Pečky⋌ 15  6 4  5 39:31 22
 6. Nymburk B⋌ 15  7 1  7 34:29 22
 7. Sadská⋌ 16  6 3  7 33:46 21
 8. Benátky n. J.⋌ 16  6 2  8 29:49 20
 9. Odolena Voda⋌ 14  5 2  7 23:39 17
10. Boh. Poděbrady⋌ 16  5 1 10 20:48 16
11. Semice⋌ 16  4 2 10 22:31 14
12. Libiš⋌ 16  3 4  9 21:40 13
13. Velim ⋌ 15  3 2 10 16:34 11
14. Tuchoraz⋌ 16  3 1 12 16:57 10
Mladší
 1. Pěčice⋌ 15 14 0  1 87:11 42
 2. Velim⋌ 15 12 1  2 49:25 37
 3. Brandýs n. L.⋌ 14 10 1  3 34:17 31
 4. Velký Borek⋌ 16  9 2  5 77:32 29
 5. Libiš⋌ 16  9 2  5 48:22 29
 6. Sadská⋌ 16  7 1  8 30:57 22
 7. AFK Pečky⋌ 15  7 0  8 31:38 21
 8. Tuchoraz⋌ 16  5 4  7 38:50 19
 9. Benátky n. J.⋌ 16  6 1  9 32:74 19
10. Odolena Voda⋌ 14  5 3  6 28:30 18
11. Semice⋌ 16  5 2  9 42:43 17
12. FC Mělník⋌ 16  3 4  9 23:48 13
13. Nymburk B⋌ 15  3 1 11 31:62 10
14. B. Poděbrady⋌ 16  1 2 13 20:61  5
Skupina C
16. kolo: Votice – Týnec n. S. 1:10, 0:4, Benešov B – Čáslav B 8:0, 1:2, Kouřim – FK Kolín B 1:3, 0:6, Dobřejovice – AFK Kolín 2:3, 1:6, Sedl./Prčice – Uhl. Janovice 2:1, 5:1, Čerčany – Sázava 4:0, 8:0, Říčany – Malešov odloženo.
Starší
 1. Týnec n. S⋌ 14 12 2  0 77:15 38
 2. Benešov B⋌ 14 11 2  1 61:16 35
 3. AFK Kolín⋌ 16 11 0  5 41:23 33
 4. Sázava⋌ 16  8 2  6 51:45 26
 5. Čáslav B⋌ 14  7 3  4 34:33 24
 6. FK Kolín B⋌ 15  6 2  7 35:36 20
 7. Čerčany⋌ 16  6 2  8 43:49 20
 8. Říčany⋌ 13  5 3  5 20:19 18
 9. Sedl./Prčice⋌ 15  5 2  8 43:45 17
10. Uhl. Janovice⋌ 16  4 1 11 27:75 13
11. Dobřejovice⋌ 13  3 3  7 37:44 12
12. Malešov⋌ 14  2 3  9 20:51  9
13. Votice⋌ 13  3 0 10 13:47  9
14. Kouřim⋌  9  1 5  3 17:21  8
Mladší
 1. AFK Kolín⋌ 16 12 1  3 68:19 37
 2. Benešov B⋌ 14 11 1  2 56:19 34
 3. Čáslav B⋌ 14 10 2  2 36:14 32
 4. Říčany⋌ 13  8 2  3 44:16 26
 5. Uhl. Janovice⋌ 16  8 1  7 36:46 25
 6. Čerčany⋌ 16  6 4  6 58:42 22
 7. Týnec n. S⋌ 14  7 1  6 40:26 22
 8. Sázava⋌ 16  6 3  7 49:41 21
 9. Sedl/Prčice⋌ 15  6 2  7 43:46 20
10. Votice⋌ 13  6 1  6 18:23 19
11. FK Kolín B⋌ 16  5 2  9 38:56 17
12. Kouřim⋌  9  2 1  6 11:38  7
13. Dobřejovice⋌ 14  2 1 11 21:55  7
14. Malešov⋌ 14  0 0 14 15:92  0