Poděbrady dostaly v Rakovníku pořádný výprask

Nymbursko /FOTOGALERIE/ -Dalším kolem pokračoval krajský přebor fotbalových dorostenců. Čelákovice a Nymburk bodovaly, naopak Poděbrady dvakrát vysoko prohrály.

16.9.2009

Ze zápasu krajského přeboru dorostu Kutná Hora - Polaban NymburkFoto: Foto: Jakub Geier

Čelákovice – Kladno B 1:1

V zápase starších dorostenců vybojovali domácí bod pět minut před koncem díky trefě Hlavatého. „Zahájili jsme tlakem, ale branku se nám nepodařilo střelit ani z pokutového kopu. V závěru jsme byli rádi za bod,“ uvedl trenér Čelákovic Pavel Hájek.

Branka Čelákovic: 85. Hlavatý. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 1:3. Poločas: 0:0.

Čelákovice: Hlaváček – J. Mourek, Sucharda, Cabrnoch, Šuráň – Hlavatý, Píša (75. Poběrežský), Koch, Souček (87. Schwägrl) – Kraus (60. Trsťan), Uher.

Čelákovice – Kladno B 2:1

Mladší si narozdíl od svých kolegů připsali tři body. „Povedl se nám vstup do utkání, kdy jsme hosty zatlačili na jejich polovinu, a podařilo se nám dvakrát skórovat. Pro Kladno to je první porážka,“ dodal Hájek.

Branky Čelákovic: 21. Poběrežský, 26. Leibletier (PK). Rozhodčí: Zuskin, ŽK: 1:1. Poločas: 2:0.

Čelákovice: Horáček – Soukup (73. Oliva), Holzman, Krajíček, Kropáček – Novotný (65. Korec), Leibletier, Poběrežský, Okénko – Kravčuk, Schwägrl.

Rakovník - Poděbrady 4:1

V průběhu prvního poločasu domácí vedli již rozdílem tří branek, ale hostům se podařilo ještě do přestávky snížit. Ve druhém poločase měli Poděbrady pár slibných šancí, které nedotáhly do zdárného konce a naopak ještě jednu branku inkasovaly. „V utkání jsme nebyli spokojeni s řízením zápasu. Také bych chtěl poděkovat klukům za bojovnost až do konce, kdy už bylo o vítězi rozhodnuto,“ řekl kouč Poděbrad Josef Chuchvalec.

Branka Poděbrad: Košický, Rozhodčí: Fejfar, Poločas: 3:0.

Poděbrady: Týma – Horák (46. Brtek), Braun, Němeček, Kaše - Paclík, Stehlík, Košický, Bumbera - Puk, De Giorgi (75. Ečer).

Rakovník - Poděbrady 6:0

Utkání bylo rozhodnuto již od prvních minut, kdy domácí vedli v 10. minutě již 2:0. Rakovník ovládal hru a do poločasu přidal další dvě branky. „Zasloužené vítězství domácích. My jsme se museli obejít bez důležitých článků mužstva, Kašeho, Martínka a Archalouse, který nastoupil, ale musel ještě v průběhu prvního poločasu střídat. Všichni měli zranění z minulého zápasu,“ litoval absence svých opor Chuchvalec.

Rozhodčí: Štefan. Poločas: 4:0.

Poděbrady: Hataš - Sixta, Ečer, Puk, Měchejř (55. Kolbaba) - Hanousek(60. Hlávka), Šafránek, Brtek, Kubánek – Archalous (38. Týma), Pavézka (70. Krejčík).

Kutná Hora – Kutná Hora 1:5

„Do Kutné Hory jsme si jeli pro tři body a to se nám povedlo. Měli jsme jen pomalejší rozjezd, ve kterém nám pomohlo i štěstí v podobě dvou tyčí domácích, ale od třicáté minuty jsme soupeře přehrávali a zaslouženě vyhráli,“ uvedl spokojený trenér Polabanu Aleš Dočkal.

Branky Polabanu: Novotný 3, Jareš, Rys. Rozhodčí: Ledvina. ŽK: 1:0. Poločas: 0:0.

Polaban: Turek – Krejčík, Rys, Kulhánek, Kubečka – Kudrna, Grospič, Čejka, Hrubý (63. Moník) – Novotný (83. Bednář) - Jareš (76. Herzán).

Kutná Hora – Polaban 3:0

Mladší dorostenci hráli s domácími vyrovnanou partii po celou dobu s mnoha šancemi na obou stranách. Po bezbrankové první půli se začala prosazovat Kutná Hora a zvítězila o tři branky.
„Mladší opět doplatili na neproměňování šancí, jinak to byl pohledný zápas z obou stran, ale my jsme nedokázali své příležitosti proměňovat,“ řekl dále Dočkal.

Rozhodčí: Michal. ŽK: 1:0. Poločas: 0:0.

Polaban: Jeleček – Valdman, Vanický, Lukavec, Herčík – Kotek, Moník, Herzán, Kašpar (49. Grospič) – Nepovím, Bednář (44. Novotný).

Autor: Petr Krejčík