V 16. minutě vedli hosté z Chleb 2:0. Košík neměl šance a ani se nedostal ke gólovým šancím, tak to vzal do rukou sudí pan Zajíček a nařídil ve 20. minutě pokutový kop po faulu, který byl před velkým vápnem, ale sudí ho viděl z půlky, že byl ve velkém vápně a proto nařídil pokutový kop. Ve 33. minutě pomezní mával ofsajd, který viděli i místní, jenže pan Zajíček řekl „NE“ – 2:2. Takto skončil první poločas.

Hráči nastoupili na druhý poločas a to s fotbalem nemělo nic společného, co sudí vymýšlel. Jedna červená karta, pět žlutých karet a jeden neuznaný gól pro hosty, a to vše řídil z poloviny hřiště. „Neuvěřitelné“, jak může sudí pan Zajíček v 69 letech řídit utkání, když je rád, že chodí a vůbec jak může splnit kondiční testy.

Pan Voborník by se měl zamyslet a nedělat si z toho holubník než poslat takového sudího tak radši nikoho. Takoví starci by měli už fotbal jen sledovat a ne ho řídit. Pan Voborník upřednostňuje pouze staré sudí a mladé vyhazuje. Pak se disciplinárka diví, že tam mají plno a takoví sudí, jako je pan Zajíček, už na hřiště dávno nepatří. Jen tak dál pane Voborník a budou nás pískat jen důchodci. Sportu zdar a rozhodčím zvlášť.

S pozdravem Pulda