Polaban B – Pátek 6:2

Výsledek je pro hostující tým dost krutý. Pátek hrál od 26. minuty v deseti, protože za zraněného hráče neměl kdo nastoupit. „Ve druhé půli jsme přestali hrát. Hosté zlobili i v deseti,“ řekl Karel Kovacs, vedoucí nymburské rezervy. „Bylo znát, že hrajeme v deseti,“ hlesl pátecký kouč Tomáš Černý.

Branky: 1. a 85. Martínek, 80. a 88. Fiala, 16. Kukla, 38. Jeřábek – 53. Zedníček, 82. Bulíř. Rozhodčí: Hlavička. ŽK: 1:0. Diváků: 30. Poločas: 3:0.

Polaban B: Havelka – Szabó, Hájek, Kubín, Poklop – L. Růžička (62. Fiala), J. Grešula, Jeřábek (82. Sutter), Mareš (72. P. Grešula) – Martínek, Kukla.

Pátek: Vaněk – Čáp, Bulíř, Zedník, Bureš – Zumr, Zedníček, Miloš Vančura, Svoboda – Martin Vančura, Štefík.

Přerov – Kostelní Lhota 0:4

Chyby v obraně a neproměňování šancí. Tak vypadalo utkání z pohledu Přerova. V prvním poločase byli hosté lepší a dali dvě branky. Ovšem ve druhém poločase Přerov soka přehrával, ale hosté ze dvou brejků udeřili. „Podzim jsme zakončili tak, jak jsme chtěli. Tedy ve středu tabulky,“ uvedl spokojený sekretář nováčka z Kostelní Lhoty Tomáš Ulrich.

Branky: 23. a 90. T. Drobný, 5. M. Mácha, 76. Houdek. Rozhodčí: Winter. ŽK: 3:3. ČK: 70. M. Mácha (K. Lhota). Diváků: 40. Poločas: 0:2.

Přerov: Valenta – Neuhausel, Mareš, Čurda, Průša (46. Švancara) – Gažko (46. Galbavý), Vodička, Bulvas, Červák (71. Růžička) – Zich, Bareš.

Kostelní Lhota: J. Mácha – Vácha, Holešovský, Beránek, Láska – T. Drobný, Houdek, Pokorný, Ulrich (90. Štok) – M. Mácha, M. Drobný (88. Kvíz).