„Samozřejmě, že jsem spokojený. A to nejen se získanými body, ale i s tím jakou hru předvádíme. Dáváme dostatečný počet branek. Je to dobře nejen pro diváky, ale i pro lidi, kteří se v Kunicích kolem fotbalu pohybují,“ řekl na úvod trenér FK Kunice Zdeněk Hašek.

Mužstvo předvedlo především v posledních dvou kolech pěkné výkony, vždyť jak v Kolíně, tak tuto sobotu Převýšovu nastřílelo po třech gólech. „V posledních pěti utkáních jsme neprohráli, navíc máme skóre 11:3. Jsem spokojen, že mužstvo pochopilo moji filosofii a snaží se produkovat takovou hru, abychom branky stříleli,“ řekl Hašek, v jehož týmu se střelcům opravdu daří. I když Kunice v Kolíně vstřelily tři branky v závěru utkání, proti Převýšovu se třikrát trefily už v prvním poločase.

„Ve druhém poločase počet šancí proti Převýšovu už nebyl tak markantní. Faktem ovšem je, že střelci z Kolína se opakovali i doma proti Převýšovu. Trefili se Paták, Tesařík i Koubek, což je také příjemné zjištění,“ pochvaloval si kouč.

Po tříbrankovém vedení proti Převýšovu se ovšem ve druhé části zdálo, jakoby si hráči mysleli, že už mají nahráno a naopak hosté začali být aktivnější. „Soupeř druhý poločas hrál opravdu lepší fotbal, začal lépe kombinovat a byl i nebezpečnější. Samozřejmě jsme mu to dovolili, přestože jsem hráče v kabině upozorňoval, že i ve druhé části zápasu je třeba být stejně aktivní. Bohužel, opak byl pravdou. Druhý poločas se nám příliš nepovedl. Na druhé straně je ale třeba vidět, že i přes zvýšenou aktivitu soupeře jsme mu žádnou gólovou příležitost nedovolili,“ dodal po utkání Hašek.