Graffin Vlašim – Sparta Krč 3:0

První poločas nepřinesl kromě pošlapané travnaté plochy zhola nic. A to hrála první dvě mužstva tabulky. Hodně kazila přihrávky a šance nebyly žádné.
Druhý poločas už byl o něčem jiném. Trenér Nádvorník poslal do druhého poločasu místo nevýrazného Průchy Lizáka a na place to bylo znát. Vlašimští i po domluvě v kabině nastoupili jako vyměněni. Od počátku vyvíjeli na soupeře tlak a došlo i na branky.

První střela Kábeleho ještě nic neznamenala, ale v 53. minutě se Vlašim dočkala. Na hranici šestnáctky se Nešpor dostal k odraženému míči a přesnou střelou poslal Vlašim do vedení. Vzápětí pálil Kabele z dobré pozice s tečí těsně nad. Jenže následný roh přinesl další změnu. Míč sedl na hlavu Bálkovi, který jej poslal kam chtěl, i když za pomoci tyče krčské branky. Domácí se po smršti zatáhli a čekali na vhodné brejky. Jenže opaření hosté toho nijak nevyužili. Výjimkou byl moment v 79. minutě kdy už byl přehozen brankář Toma, ale kapitán Petrů stojící na brankové čáře dokázal pohromě zabránit. a tak poslední slovo měla znovu Vlašim. V 86. minutě rozehrál Lizák trestný kop z hranice šestnáctky na Vebra, střelu gólman vyrazil, ale dobíhající Bálek upravil na konečných 3:0.

Branky: 55. a 86. Bálek, 53. Nešpor. Rozhodčí: Bureš. ŽK: Kabele, Nešpor – Waldhauser. Diváci: 740. Poločas: 0:0.
FC Graffin Vlašim: Toma - Schuster, J. Petrů, Nešpor, Švamberg (82. Balšánek) - Kabele, Vebr, Křeček, Průcha (46. Lizák) - Vořechovský, Bálek (89. Pyšek).

FK Letohrad – FK Kr. Dvůr 0:1

Po úspěšném vystoupení před týdnem, kdy v jarní premiéře zdolal Králův Dvůr Karlovy Vary 3:0, se vydali Králodvorští do Letohradu s cílem pokusit se bodovat. V kuloárech klubu se však šuškalo, že si chce přivézt pokud možno tři body a co nejdříve se tak odpoutat ze dna třetiligové tabulky.
V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný, bojovný fotbal, v němž byla k vidění spousta hlavičkových soubojů, Mužstva si ale šance z kategorií vyložených nevypracovávala. Snad až na jeden moment, kdy domácí obranu Králova Dvora dokázali přečíslit, ale střela skončila vedle. K obdobné situaci se dostal Králův Dvůr, kdy došlo k chybné rozehrávce domácí obrany a špatné domluvě s brankářem, ale i střela Nováka nenašla správný směr.

Do druhého poločasu už Králův Dvůr nastupoval s odhodláním pokusit se vyhrát. Už první poločas napověděl, že na to má. A bylo to vidět. Letohrad pomalu ztrácel sílu, zatímco Králův Dvůr ji měl stále dost. I proto se domácí od 75. minuty prakticky nedostali ze své poloviny. K šanci zavánějící gólem se dostal Králův Dvůr v 78. minutě, kdy šli dva na jednoho, ale Tlustý místo přihrávky volil neúspěšnou střelu. Středočeši se ale dočkali v 88. minutě. Bureš zatáhl míč, poslal centr na P. Dochtora, ale nakonec se míč po teči domácího hráče dostal do branky. Prognózy hostů se tedy naplnily. Králův Dvůr možná vyhrál trochu se štěstím, ale zaslouženě si odvezl tři body.

Branka: 88. Bureš. Rozhodčí: Benedikt. Poločas: 0:0.
FK Králův Dvůr: Mojžíš – Petr, Beutel, T. Bláha, Bureš – Kyklhorn (82. Fulín), Tlustý, Trantina (40. P. Dochtor), Nejepsa – Zajac, Novák (70. Shenghof).

Ml. Boleslav B - Slavia B 0:0

Slávističtí junioři byli lepší v prvním poločase, po přestávce bylo dění na hřišti vyrovnané. Na začátku si Fabián po šikovném zaseknutí připravil palebnou pozici, ale vysoko přestřelil. Na druhé straně Zelinka natrefil na malém vápně centr z levé strany. Na konci úvodní čtvrthodinky boleslavského beka Horáka dvakrát vyškolil Tafat. Vytáhlý slávistický útočník v první šanci pálil do Kubáska, ve druhé mimo. Přesně po půlhodině hry si Boleslavští vypracovali téměř stoprocentní šanci. Vajgl poslal za soupeřovu obranu Schuberta, ten zacentroval před slávistickou branku a Chramosta ze dvou metrů netrefil prostor mezi tyčemi.

Do druhého poločasu přišli Boleslavští s větší ofenzivní odvahou a mohla být i branková radost. V 82. minutě se k Fabiánovu centru z levé strany dostal Schubert, v hlavičkovém souboji slávistickému obránci míč narazil do ruky, ale rozhodčí Damková situaci jako penaltovou neposoudila. V předposlední minutě boleslavskému Chramostovi vyšel brejk, na vysoký centr se před brankou marně natahoval Vajgl.

Rozhodčí: Damková. ŽK: Zelinka (S). Diváků: 109.
FK Mladá Boleslav B: Kubásek - Svoboda, Mrvík, Zbrožek, Horák (77. Kučera) – Kadlec (67. Zahustel), Murárik, Vajgl, Fabián – Chramosta (90.Smetana), Schubert.