Králův Dvůr – K. Vary 3:1

Domácí nastoupili s jediným cílem. Úspěšně vykročit k záchraně a co nejdříve se odpoutat ze dna tabulky.
Po úvodním oťukávání si Králodvorští vytvořili v první půli převahu, kterou korunovali po půlhodině hry, kdy se po trestném kopu prosadil hlavou obránce Gabriel. Přestože se hrálo na hodně těžkém terénu, byl k vidění kvalitní a bojovný fotbal. V úvodu druhé půle cábelíci zvýšili své vedení. Střelu Zajace sice Četverík vyrazil, po následném závaru se ale prosadil Kyklhorn, který zamířil přesně k tyči. Hosté byli po tomto gólu hodně rozezlení na pomezní Žákovou, u které reklamovali ofsajd. Za stavu 2:0 se pak domácí zatáhli více do obrany a po deseti minutách hosté snížili, když brejk zakončil z hranice šestnáctky Geňo - 2:1. Hosté se poté snažili vyrovnat, domácí je ale do šance nepustili. V závěru si pak domácí hráči s přehledem pohlídali vedení a v nastavení navíc po sólu zvýšil na 3:1 Kyklhorn.

Branky: 28. Gabriel, 53. a 90. Kyklhorn - 62. Geňo. Rozhodčí: Šedivka. ŽK: Novák, Kyklhorn - Oslovič, Četverík, Kubice. Poločas: 1:0. Diváků: 650.
Králův Dvůr: Mojžíš - Petr, Gabriel, Beutel, Bureš - Kyklhorn, Tlustý (87. Fulín), Trantina, Nejepsa - Novák (73. Dochtor P.), Zajac.

Plzeň B – Vlašim 0:0

Domácí nastoupili do zápasu s posilami z ligového áčka Rezkem, Tatanashvilim a Navrátilem, ale Vlašimští se nezalekli a udávali tón hry. Dobře kombinovali, bojovali, vytvářeli si šance, ale se zakončím to už bylo horší. Nepomohla ani narychlo přivedená posila z Bohemians 1905 Bálek, kterého vychytal brankář Houdek. Ten se ve výborném světle předvedl i při sólu Vořechovského. A když se neujmula velká zbraň Vlašimi standardní situace, po kterých J. Petrů a Nešpor netrefili z malého vápna branku, nemohl zápas skončit jinak než bezbrankovou remízou.

Rozhodčí: Schröter. ŽK: Bauer (P).
FC Graffin Vlašim: Toma - Schuster, J. Petrů, Nešpor, Švamberg - Kabele, Vebr, Křeček, Průcha - Vořechovský (80. Pyšek), Bálek (90. Kacafírek).

Hlavice - Ml. Boleslav B 1:1

Minimální rozměry hrací plochy a vodou nasáklý trávník vyžadovaly jednoduché řešení herních situací. Přesto a nebo právě proto nebyla nouze o dramatické situace. V prvním poločase však branka nepadla.
V 56. minutě Fabián získal pro boleslavské mužstvo rohový kop. Rozehrál ho Vajgl, domácí beci branku ochránili nedostatečně, když míč vrátili k Vajglovi. Ten ho rázně napálil do malého vápna, kde se od Kadlece odrazil do branky – 0:1. Na inkasovaný gól reagoval trenér Hlavice přeskupením sestavy. To by však k vyrovnání nestačilo bez množících se jednostranných výroků rozhodčího Moníka. V 76. minutě si sudí vymyslel trestný kop necelých dvaceti metrů od boleslavské branky. Flachbartova pumelice se otřela o levou tyč a sklouzla za Šedova záda – 1:1. Boleslavští mladíci statečně bojovali a pět minut před koncem si málem vykoledovali tříbodovou odměnu, ale . Chramosta trefil jen tyč.
„Vzhledem k podmínkám jsem se ziskem jednoho bodu spokojený,“ pravil po utkání trenér boleslavské juniorky Josef Hloušek.

Branky: 76. Flachbart – 56. Kadlec. Rozhodčí: Moník. ŽK: Herodes, Kulhánek Schubert, Vajgl. Diváci: 200. Poločas: 0:0.
FK Mladá Boleslav B: Šeda – Svoboda, Zbrožek, Mrvík, Horák – Kadlec, Vajgl (83. Kučera), Murárik, Fabián – Chramosta, Schubert (90. Humaj).⋌