„Pro mě to bylo trochu jiné utkání, zahrál jsem si proti kamarádům. Byl jsem více vyhecovaný a chtěl jsem je porazit. Ale dostali jsme pěkně na frak,“ řekl po utkání obránce Semic Jakub Mikluščák. „Také jsem chtěl dát brankáři Davidu Václavíkovi gól, ale to se také nepovedlo. S Jirkou Kohoutkem jsme se snad vůbec nepotkali. Poděbrady vyhrály podle mě zaslouženě, byly lepší, více kombinovaly a běhaly,“ řekl Mikluščák.

Semická série neúspěchů tak pokračuje. „Čekání na výhru je dlouhé. Snad už si taky brzy zakřičíme. Doufám, že se to brzy povede. Musíme ale více trénovat, jinak neporazíme nikoho,“ dodal zklamaný bek.

„Zápas to byl normální, nic speciálního. Ani jsme si před zápasem nevolali a na hřišti jsme se vůbec nepotkali,“ řekl k vzájemnému měření sil poděbradský stoper Jiří Kohoutek. „Kuba hrál pravého beka, já stopera. Pár soubojů jsem měl s Koštířem, který ve Velimi také hrál. Určitě jsme vyhráli zaslouženě, oni snad pořádnou šanci neměli, hrozili hlavně ze standardních situací a těch také mnoho neměli,“ řekl Kohoutek.

Poděbradská série jarní neporanitelnosti tak pokračuje. „Jsme za to rádi. Na druhé místo ale nemyslíme. Před sezonou jsem chtěl být do třetího místa. Takže na postup nemyslíme. Ale fotbal nás teď baví,“ dodal stoper Bohemie.