„Po dlouhé době nás prověřil silný soupeř. Jsem spokojený s výkonem v první půli, trochu mi vadí, že v závěru se v takovémhle zápase zbytečně stáhneme a přenecháme aktivitu soupeři. Ale musím uznat, že na naši obranu je spoleh, to mě těší,“ uvedl trenér nymburského dorostu Jan Javůrek.

„Utkání zhodnotím jednou větou. Domácí za vydatné podpory rozhodčího Kubečka, který je otcem domácího hráče, vyhráli dva jedna,“ zlobil se čelákovický trenér Pavel Hájek. „My jsme hráli v okleštěné sestavě, na konci zápasu jsme dohrávali se sedmi mladšími dorostenci a soupeře jsme mleli. Ale rozhodčí nás nenechal hrát, měl hrozné úlety,“ řekl čelákovický trenér. „My jsme mohli dát jedině góla z dálky po nějaké střele, to by byla jediná šance. Chtěli jsme zamíchat pořadím na předních příčkách tabulky,“ dodal Hájek.

Zápas mladších dorostenců vyhráli hosté 5:1. „Vývoj ve druhé půli mě překvapil. Po slušném výkonu v první půli jsem čekal, že proti deseti se začneme více prosazovat. Nakonec nás hosté trestali z brejků. A mohlo být ještě hůře, nebýt výborně chytajícího Jelečka,“ řekl Javůrek.

„My jsme domácí i v deseti k ničemu nepustili a trestali jsme je z brejků. Ale další jsme ještě nedotáhli do konce,“ řekl Hájek.