Č. Budějovice B – Kr. Dvůr 1:1

Domácí fotbalisté měli od počátku mírnou převahu, do šancí se ale příliš nedostávali. Jedinou výraznější šanci Budějovic v první půli Čaba ve 20. minutě zlikvidoval.

Po změně stran byli domácí dvakrát blízko ke gólu, ale nejdříve Stránského hostující brankář vychytal a při druhé střele zachránil cábelíky na brankové čáře Samek. Nakonec se o změnu stavu postarali hosté, když v 72. minutě střídající Michal Novák překonal Křížka a Králův Dvůr vedl. Stav 0:1 ovšem netrval dlouho. O necelé tři minuty později poslal Jasanovský odražený míč za záda Čaby – 1:1. Jihočeši ovšem s remízou spokojeni nebyli. Zbytek zápasu se hrál za jejich převahy a byli i blízko k druhému gólu, když v závěru Timm nastřelil břevno branky hostů. Ti nakonec remízový stav uhlídali.

Branky: 74. Jasanský – 72. M. Novák. Rozhodčí: Mudra. ŽK: J. Novák – Samek, Petr. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Králův Dvůr: Čaba - Šilhavý, Bláha, Samek, Bureš - Petr, Sabou, Kyklhorn, Nejepsa (64. Frydrych) - Fulín (71. Vejmelka), Tlustý (58. M. Novák).

Motorlet Praha – Ovčáry 0:0

Po porážce a výhře už fotbalistům Ovčár nechybí v jarní sbírce ani remíza. Stejně jako na podzim se tímto výsledkem rozešli s pražským Motorletem. Branky zůstaly střelcům obou týmů zakleté. Favorizovaní a po většinu utkání aktivnější hosté byli vedoucímu gólu blízko před koncem poločasu, kdy domácí zachránilo po hlavičce Viskupa břevno a dorážce Krejcara brankář Foferka. Za domácí měl ve druhém poločase rozhodnutí na kopačce střídající Pyšek, ale ani on v samostatném nájezdu na brankáře Straku nevyzrál. Podobně se v závěru na opačné straně vedlo Hykovi s Krejcarem.

Rozhodčí: Kučka. ŽK: Hoareau (Motorlet). Diváci: 110.

Sokol Ovčáry: Straka – Matějček, Studený, Ondrák, Viskup – M. Müller (62. Dido), Bayer (27. Jeník), Krejcar, Martínek, Kovařík – Hyka (90. L. Müller).

K. Vary – Ml. Boleslav B 0:0

V prvním poločase za půlhodinu hry za oboustranně nepřesné hry ve vlažném tempu moc gólových šancí diváci neviděli. O poznání živější třetí čtvrthodinku začal Töglův trestný kop, který karlovarská obrana odvrátila s obtížemi. Dvě minuty před přestávkou měli Boleslavští největší šanci dosavadního průběhu. Fabián poslal podle levé lajny Tafata, ten se přes Geňu probil před branku a jeho ránu z úhlu gólman Bojčuk vyrazil jen k Řezníčkovi, kterému střelu do odkryté branky zablokoval stoper Kubice.

Ve druhém poločase se šance střídaly na obou stranách, ale bez efektu. Boleslavští buď mířili nepřesně nebo do Bojčukovy náruče, na druhé straně boleslavskou rezervu podržel výborným výkonem brankář Vorel. Bezbrankovou remízu nakonec braly oba týmy.

Rozhodčí: Čuřín - Richtár, Ratajová. ŽK: Brezinský (MB). Diváci: 112.

FK Mladá Boleslav B: Vorel - Brezinský, Mrvík, Charuza, Fabián – Dudka (72. Ščuk), Svoboda, Brunclík, Tögel – Řezníček, Tafat (72. Synek).

Ostatní výsledky 20. kola: Hlavice – Písek 4:5, Liberec B – Česká Lípa 2:1, Slavia Praha B – Sezimovo Ústí 2:3, Plzeň B – Loko Vltavín 0:1, Jablonec B – Varnsdorf 0:1, Vyšehrad – Vikt. Žižkov B 0:0.

 1. Sezimovo Ústí⋌ 20 10  6  4 32:20 36
2. Ovčáry⋌ 20  8 10  2 22:13 34
3. Varnsdorf⋌ 20  9  4  7 28:22 31
4. Loko Vltavín⋌ 20  9  4  7 20:22 31
5. Hlavice⋌ 19  9  3  7 31:26 30
6. Písek⋌ 20  8  6  6 29:31 30
7. Slavia Praha B⋌ 20  8  4  8 32:24 28
8. Králův Dvůr⋌ 20  7  7  6 30:32 28