Liberec B - Ml. Boleslav B 0:4

Oba týmy využily prvoligové přestávky a nasadily několik hráčů z prvoligového kádru. U Liberce to byl brankář Hauzr, Hochmeister, Frejlach, Dort a Smetana, u hostů Opiela, Dittrich, Mach, Kúdela a Sedláček. A prvoligisté byli více znát v mužstvu hostů.
Klíčovým momentem zápasu byla 13. minuta, kdy domácí brankář Hauzr fauloval Chramostu, dostal červenou kartu a hosté zahrávali penaltu, kterou Opiela bezpečně proměnil. Domácí hráli oslabeni a do branky přišel Uvarenko. Klid do hostujících řad přinesla druhá branka Chramosty. Domácí se sice snažili i v početním oslabení, ale nastřelili pouze břevno a v závěru poločasu jejich tutovku zmařil Šeda. Když ve druhé půli z další penalty Sedláček za faul Uvarenka na Chramostu zvýšil na tříbrankový rozdíl, nebylo co řešit. Pečeť výsledku dal Schubert čtvrtým gólem po přihrávce Dittricha.

Branky: 15. Opiela z penalty, 24. Chramosta, 56. Sedláček z penalty, 64. Schubert. Rozhodčí: Němec. ČK: 13. Hauzr (L). Diváků: 150. Poločas: 0:2.
Ml. Boleslav B: Šeda – Svoboda, Mrvík, Murárik, Mach – Dittrich (74. Vajgl), Kúdela, Opiela, Sedláček – Chramosta, Schubert.

Hlavice – FC Graffin Vlašim 0:1

Utkání poznamenal rozbahněný terén, na kterém se nedalo kombinovat a mužstva hrozila jen ze standardních situací. Jedinou, v 9. minutě, proměnil Křeček hlavou po rohu Švamberka ve vlašimskou výhru. Jinak se hrála vyrovnaná partie, ale další domácí šance (jednu chytil Toma, druhá šla mimo tyče) a na druhé straně Švamberk, Bálek a Vořechovský, který nastřelil tyč, již neproměnili.

Branka: 9. Křeček. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: Flachbart (H). Diváků: 250. Poločas: 1:0.

FC Graffin Vlašim: Toma – Schuster, J. Petrů, Lizák, Nešpor – Kabele (88. Balšánek), Křeček, Vebr, Švamberk (65. Průcha) – Bálek, Vořechovský (78. Pyšek).

Kr. Dvůr – Č. Budějovice B 2:2

V prvním poločase měli domácí fotbalisté více ze hry. Králodvorští kombinovali po zemi a divákům nabídli několik pohledných akcí. Po jedné z nich v 15. minutě Zajac přihrál v šestnáctce Trantinovi, který z osmi metrů prostřelil Pešulu. I nadále byli domácí aktivnější, ale další šance gólem neskončily. Hosté se k ohrožení domácí branky dostávali jen sporadicky, přesto se dočkali vyrovnání. Po půlhodině hry zamířil Dobal z trestného kopu přesně do šibenice. Po změně stran se hra vyrovnala a postupně začali hosté přebírat otěže utkání. Do šance se ale nedostali. V závěrečné desetiminutovce se Králův Dvůr tlačil do útoku a v 89. minutě se dostali cábelíci do vedení, když se Kyklhorn parádně trefil z trestného kopu. Jenže domácí radost měla jepičí život. O minutu později totiž hosté zahrávali roh a na přední tyči se hlavou prosadil Bambule, který zajistil dělbu bodů.

Branky: 15. Trantina, 89. Kyklhorn – 29. Dobal, 90. Bambule. Rozhodčí: Rožec – Král, Kapoun. ŽK: Zajac, Bureš, Kyklhorn, Petr (vše KD). Diváků: 500. Poločas: 1:1. FK Králův Dvůr: Mojžíš – Trantina (78. Zmeškal), Kyklhorn, Bláha T., Petr, Nejepsa, Beutel, Bureš, Zajac, Tlustý, Novák M. (61. P. Dochtor).