Zda ale zůstanou v kádru pro jarní mistrovskou soutěž, to se teprve uvidí. „Lacina je stoper, který patřil do kádru Vlašimi. Ale hrál spíš za rezervu. V přípravě už byl v Bobrovici a dostává se do toho po zranění. Stále se lepší,“ řekl na adresu první potencionální posily trenér Unionu Michal Petrouš a začal hodnocením dalšího hráče.

„Vršek je hráčem Motorletu, ale také hrál spíš za rezervu. Je to levonohý obránce. Ještě si s námi zahrají jeden až dva zápasy a pak se rozhodneme, zda u nás zůstanou,“ přiblížil Petrouš. „Janda je pravý bek z Lysé nad Labem, dříve hrál v dorostu Mladé Boleslavi. Je vidět, že má dobré návyky, je snaživý a poctivý,“ pochválil hráče kouč Čelákovic.

Toho také hodně potěšil v zápase brankář Hlaváček, který je prvním rokem ve starší dorostu. Jeho ročník narození je 1992. „Ve středu chytal velmi dobře. Myslím, že má před sebou velkou budoucnost. Výborně pracuje v tréninku a teď se mu to vrací,“ řekl Petrouš k výkonu mladého gólmana.

Ovšem není vše jen ideální. Trenéra mrzí přístup některých hráčů k přípravě. „S některými hráči jsem méně spokojen, i když udávají studijní důvody. Takže se může stát, že náš kádr opustí. Klub vynakládá nemalé prostředky a hráči by tomu měli dát víc,“ dodal Petrouš.