„Zatím se nic moc neudálo,“ řekl sekretář klubu Milan Šikl.

V Čelákovicích se nejvíce mluví o odchodu šikovného záložníka Jiřího Dalekoreje, který je s osmi góly nejlepším střelcem týmu. Má o něj zájem Slavoj Vyšehrad, který ve třetí lize bojuje o záchranu. „Stále je to otevřené. Chtěli jsme se dohodnout na hostování a nějaké hráčské kompenzaci, ovšem zatím jsme se nedohodli,“ vysvětlil Šikl.

Takřka stejná situace je i u Nováka. Viktoria Žižkov by chtěla prodloužit jeho hostování i na jaře, ovšem Union má stejné požadavky jako u Dalekoreje. Odchod obou hráčů je tedy nejistý. „Je to tak padesát na padesát,“ podotkl Šikl.

Union zatím posílil jen jedním hráčem. Z Bohemians 1905 přišel na hostování záložník Martin Kyloušek. „Jinak jsme počítali s tím, že se do přípravy zapojí hráči, kteří byli na podzim zranění. Bohužel Homola i Mulač to mají ještě na dlouho,“ řekl Šikl. Týmu se ještě zranil Flekač. „Má zlomenou ruku a zřejmě se do mistráků nedá dohromady,“ myslí si sekretář klubu. Ten potvrdil i zapojení dlouhodobě zraněného Matějky. „Už se zapojil do přípravy,“ dodal Šikl. Union hraje dnes poslední zápas na turnaji Meteoru proti Tempu Praha.