Rakovník – Čelákovice 3:0

Do 25. minuty měly Čelákovice jasně navrch. V 5. minutě měl dobrou šanci Kubeš a v 10. minutě Matějka. Ovšem zakončení obou hráčů Unionu bylo nepřesné.

Domácí se osmělili až ve 25. minutě. Dvě hlavičky po rohových kopech však nenašly svůj cíl. Domácí se dočkali gólu těsně před odchodem do šaten. Při dlouhém výkopu brankáře se nedohodl Hofta s Ručkou a Mžourek poslal Rakovník do vedení.

Druhou půli začaly Čelákovice podobně jako tu první. Vytvořily si několik šancí, s žádnou z nich ale neměli Rakovničtí problémy. Naopak to byl Rakovník, který v 58. minutě navýšil svůj náskok díky druhé brance, kterou vstřelil Majer.

Union inkasovaná branka rozhodila, přesto se pokusil s výsledkem něco udělat. Hra na tři útočníky ale nevyšla. Zahrozil jen Kubeš, který pálil z voleje z hranice šestnáctky.

Domácí pak potvrdili v 78. minutě svoji výhru třetím gólem, kdy se Kešner prosadil po trestném kopu na přední tyči. V závěru se už nic podstatného nestalo.

Branky: 45. Mžourek, 58. Majer, 78. Kešner. Rozhodčí: Grimm. ŽK: 1:1. Diváci: 380. Poločas: 1:0.

Čelákovice: Hofta – Havlát (65. Pecka), Ručka (46. Mikluščák), Markuzi, Koch – Hakl (75. Reichert), Dalekorej, Jelínek, Kubeš – Skuhravý, Matějka.