Otom, že mužstvo Unionu Čelákovice by měli v nadcházejí divizní sezoně posílit fotbalisté Jakub Mikluščák a Tomáš Holan, jsme již informovali. Jejich hostování je hotové. S týmem se zatím připravuje také Jiří Dalekorej, který hrál na jaře za Vyšehrad Českou fotbalovou ligu a tento klub má o něj eminentní zájem i nyní. „Zatím není dané konečné resumé. Víme o tom, že ho chtějí do Vyšehradu, ale zatím se připravuje s námi a je také naším hráček,“ uvedl sekretáč Unionu Milan Šikl.

Na odchodu je zkušený středopolař Jiří Dozorec, který je už jednou nohou v Ostré, která je účastníkem nejnižší krajské soutěže. „Asi se dohodneme. Navíc má Ostrá zájem o Balouna,“ doplnil informaci Šikl. Baloun hrál naposledy v konkurenčním Slovanu Lysá nad Labem.

Do přípravy Čelákovic, které budou v nadcházející sezoně hrát skupinu B místo „céčka“, se zapojil také přerovský Kadeřávek, ale ten už v týmu trenéra Michala Petrouše není. Z Unionu odešel ještě Kovařík a dále se jedná o dalším působení Pecky. „Asi budeme chtít prodloužit jeho hostování,“ řekl čelákovický sekretář.

Tým má v současné době tři brankáře. S Hoftou a Pokorným, jenž chytali na jaře, se v Unionu připravuje ještě Marek Boháč ze Slavie Praha. „Hofta měl jít do Brna, ale nějak se to zadrhlo. Takže otázku brankářů budeme ještě řešit,“ dodal Šikl.