Náchod/Deštné – Union 2:2

Starší dorostenci Unionu prohrávali ještě dvacet minut před koncem o dva góly, nakonec brali bod. Obě branky hostí dali střídající hráči.
Po bezbrankovém prvním poločase dali domácí dva góly. Pak snížil Badžo a ve třetí minutě nastavení dostal míč do sítě Kec. „Už jsme to viděli černě,“ přiznal Pavel Hájek, trenér Čelákovic.

Branky: Badžo, Kec. Poločas: 0:0.

Čelákovice: Petr Bařina – Uher, Poborský, Karel, Kejmar – Doležal, Koch, Jůza, Píša (23. Badžo), Sucharda (64. Kec) – Čerych.

Náchod/Deštné – Union 4:3

Zápas mladších dorostenců ovlivnil podle kouče Unionu Pavla Šuráně hlavní sudí. Hosté vedli 2:0 a pak ještě 3:2, ale domácí vyrovnali z penalty a ve 4. minutě nastavení rozhodli. „Penalta byla vymyšlená. Rozhodčí zápas ovlivnil,“ zlobil se Šuráň. „Pak nás k ničemu nepustil a domácí dotlačil k výhře,“ dodal.

Branky Unionu: Doležal, Badžo, Šuráň. Poločas: 1:2.

Čelákovice: Hlaváček – Hrubý, Koch, Karel, Šuráň – Hlavatý, Jůza (60. Cabrnoch), Uher, Doležal (75. J. Mourek) – Badžo, Souček (70. P. Mourek).