Čelákovice – Kunice 0:7

Čelákovice mohly v případě postupu narazit na druholigovou Čáslav, ale to se nestalo. A rozhodnuto o tom bylo hodně brzy. Union inkasoval během pětadvaceti minut pět branek, po půlhodině hry to bylo už 0:6. Ve druhé půli jakoby hosté domácí borce šetřili a dali jim už pouze jedinou branku.

„K zápasu ani snad není co dodat. Prostě na nás vlétli a brzy rozhodli o svém postupu,“ hlesl Milan Šikl, sekretář čelákovického klubu. „Kunice mají výborný tým i na Českou fotbalovou ligu,“ povídal po prohraném zápase Šikl.

V kádru hostí je několik borců se zkušenostmi z nejvyšší soutěže. „Hraje jim tam Marcel Lička, za Slávie získali Tafata a zezadu hru diriguje Hyský,“ vyjmenoval známé hráče sekretář.

Skóre otevřel už po deseti minutách Engelman, který za tři minuty přidal druhý zásah. Pak se postupně trefili Tafat, Marek, podruhé Tafat a po půlhodině hry Lička. Konečnou podobu výsledku dal ve druhém poločase Koubek.

„Než se naši mladí kluci rozkoukali, tak jsme prohrávali nula čtyři. Ve druhé půli to bylo o něco lepší, podrželi jsme vepředu pár míčů a měli náznaky šancí. Ale jinak musíme uznat, že jsme na ně prostě neměli,“ dodal Šikl.

Branky: 10. a 13. Engelman, 18. a 25. Tafat, 22. Marek, 30. Lička, 74. Koubek. Rozhodčí: Bohatý. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 0:6. Union Čelákovice: Hlaváček – P. Koch, Veselý, Havlát, Nový – Souček, Dalekorej, Janda, Jelínek, Poběrežský – Kuzněcov (80. Lánský).