Čelákovice – Pěnčín/Turnov 2:1

Už se zválo, že zápas dospěje k penaltovému rozstřelu, když se čtyři minuty před koncem trefil čelákovický Janda a rozhodl tak o tom, že se Union v prvním kole soutěže utká s Kunicemi hrajícími Českou fotbalovou ligu.

První velkou šanci měl Janda už ve 3. minutě, ale neuspěl. Pak se trefil Souček. „Dvacet minut jsme byli lepší, ale pak se hra vyrovnala a poté i skóre,“ řekl Milan Šikl, sekretář Unionu. Za stavu 1:1 měl velkou šanci ještě Nový, ale neprosadil se.

Od 55. minuty hráli proti deseti, ale dlouho se jim nedařilo svoji početní převahu zužitkovat. „My jsme byli v útlumu, hosté měli mírně navrch. Ovšem v závěru se trefil Janda,“ řekl Šikl. „Utkání dvou mladých týmů bylo vyrovnané, my jsme byli o malinko lepší v první půli,“ dodal.

Branky: 20. Souček, 86. Janda – 32. Vavřík. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: 2:2. ČK: 55. Horák (P). Diváci: 320. Poločas: 1:1.
Union Čelákovice: Hlaváček – Lánský, Veselý, Havlát, P. Koch – Souček, Dalekorej, Jelínek, Poběrežský (75. Kuzněcov), Nový – Janda.