Teplice B – Čelákovice 1:1

Domácí nastoupili do utkání s hodně mladým týmem, ale v úvodu to nebylo znát a jejich napadání a důraz dělal hostům velké problémy. A také se domácí ujali vedení, když se trefil Verbíř mladší. Čelákovice v prvním poločase vážnější šanci neměly.

Tři minuty po změně stran mohl Union srovnat. Homola se srazil s brankářem, musel být ošetřován a střídal. Střet posoudil sudí jako faul a Union kopal penaltu. K ní se postavil Jelínek, ale mířil vedle. Rozhodčí ji však nechal opakovat kvůli předčasnému vyběhnutí brankáře. K míči se postavil Dalekorej, ale ani on neuspěl. A tak pomohl až třetí pokutový kop. V šestnáctce byl sražen Dalekorej a střídající Janda se nezmýlil. Nakonec se ukázalo, že to byla trefa, která zachránila hosty v divizi. Ve zbývajícím čase měli hosté ještě dvě slibné příležitosti, ale Kraus dal nejprve hlavou vedle a v 88. minutě mířil pouze do teplického brankáře. „Byl to hodně hektický závěr soutěže,“ oddechl si Milan Šikl, sekretář čelákovického klubu.

Branky: 16. Verbíř ml. – 58. Janda (z PK). Rozhodčí: Průcha. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.
Union Čelákovice: Štěpanovský – Havlát, Veselý, Homola (48. Janda), Nový – Poběrežský, Dalekorej, Jelínek, Dušek (64. Pártl, 86. Koch) – Lokvenc, Kraus.