Čelákovice – Dukla B 1:2

Fotbalisté pražského celku byli od prvních minut lepším týmem a nakonec nad Unionem zaslouženě zvítězili. Rozhodující branku dali až deset minut před závěrečným hvizdem. Dukla dala všechny tři góly, neboť gól Unionu byl vlastní.

Jako první mířila do černého Dukla, ale Čelákovice se dočkaly vyrovnání, když si centr Krulicha srazil do vlastní branky jeden z hráčů pražského celku. Poslední gól utkání dala Dukla deset minut před koncem.

„Po celý zápas byl náš soupeř lepší,“ přiznal po zápase čelákovický trenér Radek Skuhravý. „Dukla měla stálou převahu, její hráči byli rychlejší a důraznější. My jsme měli za celých devadesát minut jen dvě příležitosti. Navíc soupeř trefil ještě jednou břevno naší brány,“ dodal čelákovický kormidelník.

Nyní přijdou na řadu boje o umístění, Union na svého soka ještě čeká.

Branka Unionu: vlastní. Poločas: 0:1. Čelákovice: Janáček – Janda (46. Souček), Veselý, Jelínek, Nový – Pártl, Poběrešský, Krulich, Dušek – Prokeš (46. P. Koch), O. Koch (60. Valeri).