Čelákovice – dor. Slavie 1:1

Jako první se trefil mezi tři tyče čelákovický Matoušek, ovšem mladí slávisté dokázali v závěru střetnutí vyrovnat. První poločas branku nepřinesl.

„Byl to velmi dobrý zápas z obou stran. Potkali jsme se s kvalitním soupeřem, který je takticky na výši a hraje dobře kombinačně. My jsme se tomu v dobrém slova smyslu přizpůsobili,“ liboval si po vydařeném přípravném zápase čelákovický kormidelník Michal Petrouš. "My jsme se ujali vedení, o které jsme nakonec přišli. Ale jsem rád, že jsme hráli. Utkání se v mnoha směrech podobalo mistrovskému, protože se střetáváme s řadou béček. Musím znovu opakovat, že jsem byl spokojen,“ rozplýval se kouč Unionu. „Pro náš mladý tým to byla další obrovská zkušenost,“ dodal trenér Petrouš.

Branka Unionu: Matoušek. Poločas: 0:0. Čelákovice: Hlaváček – Dostál, Flekač (46. Havlát), Lacina, Vršek – Hakl (46. Janda), Jelínek, Dalekorej, Jeník – Matoušek, Matějka (67. P. Koch).

Union Čelákovice sehraje další utkání v rámci zimního turnaje na umělé trávě ve Šterboholech, kde se utká s celkem Hořovicka. Střetnutí je na programu v sobotu od 15.30 hodin.