Čelákovice – Děčín 1:2

Výsledek utkání se zrodil už v prvním poločase, kdy padly všechny tři branky.

Zápas byl hodně chudý na šance, o to byl bojovnější. Brankový účet načali hosté už v 6. minutě, kdy se trefil Demčenko. A ve 22. minutě to už s domácími vypadalo hodně zle, neboť z kopačky Vlasáka inkasovali podruhé. Ovšem hned za dvě minuty snížil po rohovém kopu a následné skrumáži Matějka. To bylo ale ze strany domácích vše.

Hra se odehrávala hlavně mezi oběma šestnáctkami a bylo k vidění dost nepřesností. Ve druhém dějství se dal očekávat nápor domácích, ten ale nepřicházel. A to hlavně proto, že Děčín hodně zahustil prostor před svým pokutovým územím a domácí fotbalisty do šancí nepouštěl. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce byli oba brankáři zcela bez práce, ani jeden tým si nevytvořil pořádnou šanci.

Branky: 24. Matějka – 6. Demčenko, 22. Vlasák. Rozhodčí: Orel. ŽK: 3:6. Diváci: 170. Poločas: 1:2.

Čelákovice: Mašín – Havlát, Flekač, Kejmar, Pavel Bařina – Dostál, Reichert (70. Badžo), Jelínek, Jeník, Matoušek – Matějka (60. Hakl).