Čelákovice – Rakovník 4:0

Domácí zlomili zápas na konci prvního a na začátku druhého poločasu. Hlavně úvod druhého dějství byl pro osud zápasu rozhodující.

Union měl navrch od prvních minut a šel jasně za výhrou. Ale velké šance zůstaly nevyužity. Gólovou radost přinesla až 44. minuta, kdy se míč po rohu dostal k Markýzinu a ten poprvé rozvlnil síť.

Ihned po návratu z kabin se prosadil Matějka, který lehce přešel přes tři hráče a uklidil míč do brány. A aby toho nebylo málo, za další dvě minuty se trefil Dalekorej. Stejný hráč mohl přidat i čtvrtý gól, ale po faulu na něj sám neproměnil pokutový kop. Míč dal brankáři do ruky. Navíc dostal při tomto faulu Razim červenou kartu. Poslední gól dal Kubeš. Hosté neměli za celý zápas pořádnou šanci, v závěru se jen dohrávalo.

Branky: 44. Markuzi, 46. Matějka, 48. Dalekorej, 75. Kubeš. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 1:2. ČK: 63. Razim (Rakovník). Diváci: 200. Poločas: 1:0.

Čelákovice: Hofta – O. Koch, Homola, Flekač, Havlát – Hakl (80. Pavel Bařina), Markuzi, Jelínek, Kubeš – Dalekorej (64. Reichert), Matějka (73. Novotný).