Teplice B – Čelákovice 3:1

O osudu utkání bylo rozhodnuto už do poločasu. Domácí dali tři branky, zatímco hosté, kteří byli herně o něco lepší, se mezi tři tyče netrefili ani jednou. „Rozhodly individuální chyby. Zápas nevyšel našemu brankáři Pokornému, jehož jsem v poločase musel střídat,“ uvedl po zápase trenér Čelákovic Michal Petrouš.

Hosté ale nesložili zbraně a po přestávce se snažili o korekci výsledku. Ovšem domácí měli v bráně Slavíka, který svůj tým několikrát podržel. Jedinou branku Unionu dal Hakl, ale to bylo ze strany hostí vše. „Bylo dobré, že jsme nesložili zbraně a bojovali jsme až do konce,“ potěšilo kouče Unionu. „Hráči se nemají za co stydět a zápas se líbil i našim fanouškům. Také jsme doplatili na neproměňování šancí,“ dodal Petrouš.

Branka Unionu: Hakl. Rozhodčí: Martínek. ŽK: 2:2. ČK: 90. Jelínek (Čelákovice). Diváci: 70. Poločas: 3:0.

Čelákovice: Pokorný (46. Hofta) – Havlát, Mikluščák, Flekač (78. Markuzi), O. Koch (73. Matějka) – Hakl, Dalekorej, Jelínek, Kubeš – Skuhravý, Holan.