Čelákovice – Český Dub 0:3

První půle byla vyrovnaná. Hosté otevřeli skóre ve 20. minutě díky dorážce. Union mohl skórovat dvakrát, ale Matějka i Skuhravý trefili jen břevno. Hosté přidali ve druhé půli další dvě trefy. Snížit mohl Holan, ten ale svoji tutovku v závěru neproměnil. „Dělali jsme chyby ve středu obrany. Bylo vidět, že tato dvojice spolu nikdy v životě nehrála,“ řekl sekretář čelákovického klubu Milan Šikl.

V kádru Unionu se objevily případné posily. Holan a Mikluščák a Novotný. Všichni jsou hráči Semic. Na pozici stopera hrál Kadeřávek z Přerova. „Jsou u nás na zkoušku,“ řekl Šikl. V kádru jsou navíc Dalekorej a Flekač, kteří se vrátili z hostování.

Z týmu naopak zřejmě odejde Rathouský, který chce pokračovat v Litoli, dále Hofta, jenž chce kvůli studijním povinnostem odejít na půlroční hostování do Ždírce nad Doubravou, který je nováčkem divize D. Odejít chce také Dozorec, o jehož služby má zájem tým Ostré.

Poločas: 0:1.

Čelákovice: Pokorný – Havlát, Flekač (46. Kovařík), Mikluščák (46. Kadeřávek), Kubeš – Hakl (46. Koch), Skuhravý (46. Pecka), Novotný, Dalekorej, Reichert – Matějka (46. Holan).