Trutnov – Čelákovice 2:0

Oba góly dali domácí až po přestávce. Hosté síť rozvlnit nedokázali, navíc přišli o vyloučeného kapitána Skuhravého.

Na začátku zápasu měl Trutnov dvě příležitosti, ale ani jednu neproměnil. Od 20. minuty se hra vyrovnala, ale vyloženou šanci hosté neměli.

Těsně po přestávce šel Matějka z úhlu sám na gólmana, ale nezakončil svou akci tak, jak by si představoval. V 54. minutě prohrál hlavičkový souboj Jelínek a Hejna otevřel skóre. Pak měl více ze hry Union, ale v 65. minutě domácí přidali druhou trefu. Navíc byl v 73. minutě vyloučen po druhé žluté kartě Skuhravý a bylo po nadějích Čelákovic.

„Je to s námi hodně špatné. Nedáváme góly a chybí nám i trocha štěstí,“ naříkal po zápase trenér Unionu Milan Šikl. „Bylo to takové utkání nanic. Byl jsem přesvědčený, že alespoň bod vyválčíme,“ dodal.

Branky: 54. Hejna, 65. Marks. Rozhodčí: Langr. ŽK: 2:2. ČK: 73. Skuhravý (Čelákovice). Diváci: 160. Poločas: 0:0.

Čelákovice: Hofta – Hakl, Kovařík, Havlát, Jelínek – Pecka (60. O. Koch), Dozorec, Skuhravý, Markuzi, Kubeš – Matějka (75. Herman).