Čelákovice – Trutnov 2:0

Utkání mělo jasný průběh. Čelákovice si vytvářely šance, hosté měli za celý zápas jedinou. Tu jim však krátce po změně stran chytil brankář Hofta. To už měli domácí jednogólový náskok, když se trefil uzdravený Dozorec.

Ještě předtím měli obrovské šance Mulač, Dozorec a Dalekorej nastřelil dokonce břevno, ale první zásah si schoval Dozorec na 25. minutu. Za sedm minut mohl stejný hráč vedení Unionu navýšit, ale neproměnil pokutový kop.

Poté, co Hofta chytil hostům tutovku, přidal Kubeš druhou branku. Domácí pak měli další dvě příležitosti, ale nic z toho nebylo. „Bylo to jednoznačné utkání. Škoda, že jsme nepřidali další branky. Soupeř byl odevzdaný,“ uvedl po utkání čelákovický sekretář Milan Šikl.

Branky: 25. Dozorec, 52. Kubeš. Rozhodčí: Duchoň. ŽK: 2:2. Diváků: 120. Poločas: 1:0.

Union: Hofta – Mulač, Kovařík, Markuzi, Jelínek – Pecka (62. Hakl), Skramužský, Dozorec, Kubeš (88. Havlát) – Dalekorej, Skuhravý (74. Hájek).